Zeki bir sevgili istiyorum çok mu?

Akşamları bana o gün öğrendiği şeyleri anlatsın, geliştirdiği felsefeleri söylesin, farkındalığını ortaya sersin, bana ne yapacağımı nasıl yapacağımı anlatsın, hayal gücü güçlü olsun, bir sürü kitabı olsun benimle paylaşsın çok mu zor ya :D insanlara neler yapması gerektiğini anlatmaya bıktım

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynısından bana da lazım :D

0|0
    0|0
    • önce ben bulayım sonra sen :p

• Valla bu dünya bana gore bir köprü ne demiş Namık kemal bu dünyanın bir zevkimi var bahar melteminin ardından matem rüzgarı esmesin..

• Köprü olarak görenlerdensen ne mutlu sana, çoğu için bitmez dedikleri biten bir dünya

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen de ona bir şeyler katacak donanımdaysan böyle bir kadın tarafından tercih edilme olasılığın var.

0|0
    0|0
  • Zeki olmadığı halde kendini öyle göstermeye çalışan çok insan var işin zor.

0|0
    0|0
  • Çok değil aynen bu şekilde devam etmelisin istemeye zeki insanları anlamak çok daha kolay bana göre😊

0|0
    0|0
  • beni tarif ediyorsun :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar zekididr zaten ama zekayı senin dediğin yere kullanmaz :D

0|0
    0|0
    • kullananıda var

• sen karadenizli diğeri doğulu ötekisi trakyalı beriki bilmem nereli hiç kimseye uymuyor kimse önyargıları yıkmak için ilk adımı atmıyor batı geliştiyse rönesansta sanata değer vererek gelişti işte bu zihniyet yüzünden zeki insanlar kaçıyor bu ulkeden çünkü nereye dönse içi boş dışı boş muhabbetler zırnık ilerlemeyen bir türkiye var

• Bana ters arkadaşım bu kadar bale ne ya

• aradın mı böyle birini yoksa aramadan mı bunu söylüyorsun

0|0
    0|0
    • arıyorumda erkekler zekilerin kıymetini biliyor bize vakit bırakmıyorlar :)

• en sonunda kacıp gidicem bu ulkeden kafası calısan yabancı bir kadınla evlenicem

• seçim senin :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye'de zeki kadın var ama zekaları başka şeylere çalışıyor :D

0|0
    0|0
  • Zeki kadin tehlikeli hacı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...