Kapat

Doğada gezmek mi evde takılmak mı?

Hepimiz artık beton binaların içinde ömrümüzü geçirir olduk işten güçten hayatı yaşamayı unuttuk yılda 10 gün izine hayatımızı satar olduk 1 gün doğada o kadar uzunki sanki 2 gün gibi geliyor ama ne yazıkki ülkemizde böyle doğayı seven insanlar az avmlerde hayatımızı geçiriyoruz 1 hafta önce 2 gün doğada kaldım doğada uyanmak gibisi yok alarm sesisiyle değilde kuşların ve dalgaların sesiyle ya siz ne dersiniz yaşadığımız hayat hayatmı? Doğada gezmek mi evde takılmak mı ?

1|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yaradılanı severim Yaradan'dan ötürü.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• severım tabı

0|0
    0|0
  • Severim 😂

0|0
    0|0
  • 10 gün izne hayatımızı satar mı olduk
    sülaleden zengindik de biz mi sattık a-q çalışmayak mı napak

ayrıca doğa doğa bir yere kadar. telefonunu alıp 'doğadayımmm' diye yer bildirim yapmak da dediğin şeyle eşdeğer. komple teknolojiyi kesip öyle yaşayan sayısı da azdır

0|0
    0|0
    • bende zengin değilim kardeşim zaten genel konuştum.

• milletin adına değil kendi adına konuşman gerek. herkesin hayatına kimse karışamaz

• doğa sevilmez mi

0|1
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • Valla ben koyumuzde o doyuma ulasiyorum senede bir :) hamakta kitap okumasi harika

0|0
    0|0
  • ne güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • çok severim.

0|0
    0|0
  • Hele bir de deniz kenarında kamp yapmak...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• evet severim :) hiçbirşey eskisi gibi olmayacak teknoloji hızla ilerliyor doğa bundan etkileniyor yaşadığımız hayat doğal değil maalesef

0|0
    0|0
  • seviyorum..
    maalesef haklısın..

0|0
    0|0
  • imkanım olsa ta biki doğada gezmek. ama iş güç derken strese boğuluyorum -_-

0|0
    0|0
  • Doğaya kurban oluyum ya bıktım bende beton pisliklerin içinde

0|0
    0|0
  • şu an doğadayım desem yaşadığım yerin 10 dk ilerisinde orman var desem bahçemde bitkiler ve meyve ağacları var desem fazlamı zengin görünürüm 😊

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • severim arada ava giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...