Çok sık ağlayanınız var mı aranızda?

Neredeyse her gün mesela? Ben sanırım böyle biriyim. Geçmişte yapamadıklarıma, yaşayamadıklarıma, kaybettiklerime vs. ağlayabiliyorum bir anda. Dışarıdayken bir şeyler aklıma getiriyor geçmiştekileri.

Kitap okurken, film izlerken de illa ağlayacak bir şeyler buluyorum. Bu yüzden ailemin yanında film izlememeye gayret ediyorum. Yabancı kalabalıklarlayken sorun yok ama umurlarında olmuyorsunuz ne kadar göz yaşı dökseniz de. Var mı böyleleri merak ettim? Kendime yoldaş arıyorum. Kesin psikolojik sorunlarım var.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• yasın ılerledıkce azalır adamım. o yaslarda her p. ka takılır.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ağlamaktan içim kurudu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen ya bir de sebepsiz gelen ağlama var geçen kalemin ucu kırıldı diye ağladım ksjfk

0|0
    0|0
  • Bu bende de var, yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • pek aglamam

0|0
    0|0
  • Aynen benim de var sanırım psikolojik sorunlarım

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir sorun olduğunu sanmıyorum ama bende ota boka ağlayan bir insanım 😊

0|0
    0|0
  • Ben hiiiç ağlamam😂😂😂

0|0
    0|0
  • Genellikle hergün

0|0
    0|0
  • Hiç ağlayamamayanınız olsaydı sorun direkmen ben Varım derdim

0|0
    0|0
    • Aslında anket yapacaktım da ne sıklıkla ağlarsınız diye. Sonra böyle açmaya karar verdim. Öyle olsa daha çok ilgi çekerdi sanırım.

• Ve inanır mısınız şıklara hiç seçeneğini koymak aklımın ucundan bile geçmemişti.

• Gelseydi belki bende yorum yapmazdım😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Burcun ne merak ettim Yengeç veya balık , kovada olabilir ne

0|0
    0|0
    • Burcum aslan. YÜkselenim de kovaymış galiba. Aslan burcunun özelliklerini pek yansıtmıyorum. Utangaç biriyim. Burçlardan pek anlamam bir ara bakmıştım sadece. Aslan lider özelliklere sahip biraz kendini beğenmiş oluyormuş sanırım. Lider özelliklerim yok toplumda sivrilemem, kendini beğenmiş tavırları da sadece çok samimi olduğum kişilerleyken gösteririm. Yükseleni de hesaplarken annemin verdiği doğum saatinden tam emin olamamıştım. ya kova ya balık çıkıyor yükselenim. ama büyük ihtimalle kova.

• bende ağlarım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...