Devletimizin ihbar edip yakalatan kişiye para ödülü verdiği birini yakalatsanız ödül parasını alırmısınız?

devletimizin ihbar edip yakalatan kişiye para ödülü verdiği birini yakalatsanız ödül parasını alırmısınız?

0|1
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• fethullah güleni ihbar ediyorum... kırmızı bültenle aranıyor kendisi... Amerika birleşik devletlerinin pensilvanya eyaletin de , bir çiftlik evin de kalıyor... ödül konusuna gelince... ödül almak kötü bir şey olsa hiç devlet verir mi? devletimi kırmam alırım. milletime harcarım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Alırdım madem veriyorlar... Hırsızlık mı yapıyorum sanki farzedin ki bir iş aldın ve onu yapıyorsun... Hem ben harcardım hem de etrafıma dağıtırdım tek başıma yemezdim yani... Hem benim sıkıntılarım giderdi hem de sıkıntıda olan bir ton tanıdığım var hepsine dağıtırdım valla :) Bari bir iyiliğim dokunurdu insanlara hem suçluyu yakalardım hem de ihtiyaç sahiplerinin yükünü alırdım oh mis... :D

0|1
    0|0
  • Alırım

0|1
    0|0
  • evet bilgim var tatta o listeyi baya inceledimde malesef yardımcı olamadım zaten özellikle kırmızı listedeki teröristleri çoğumuz biliyoruz ama türkiyede değiller

0|1
    0|0
  • Ödül bu paralarsa kuruşuna kadar alırım😄

0|1
    0|0
  • İhbarı ödül için yapmam ama ödül var ise ödülümü de alırım.

0|1
    0|0
  • abd dedeki wanted sistemi gibi olması güzel, alırım tabi :)

0|1
    0|0
  • Okadar para beni bozar 😄

0|1
    0|0
  • Tabıkı alırım anasını bıle aglatırım ıkı alkıs yapcaklar sonra herkes dagılıcak mantıklı olmak lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• "Kanka istihbarat işi bırakmış ihbarları bizden bekliyorlar" gibi bir takım söylemler çıkacak ortaya 😆

0|1
    0|0
    • bizi aşar zaten listedekiler :)

• Şaka yapıyorum zaten bu ilanlar gerekli birşey aralarındaki çakallar parayla satarlar ele başlarını diye yapılmış yerinde bir uygulama.

• duruma göre değişir sanırım. kırmızı liste en tehlike olansa eğer muhtemelen yakalattıktan sonra rahatsız edilirim ya da sıkıntıya düşerim riskine karşı parayı alıp kayıplara karışmak çok mantıklı;)

0|1
    0|0
  • pkklılar için yapılır..

0|1
    0|0
  • devlet 1 krs alacağına 50 tl masraf yapıp o 1 kuruşu alıyorda ödül parasını ben niye almayayım.. alır çatır çatırda yerim

0|1
    0|0
  • Niye almayayim alirim tabi

0|1
    0|0
  • Alırım herboka veriyor devlet para.4 milyon TL devlete hiç ama 4 milyonla sen ölene kadar çlşmdm yaşan

0|1
    0|0
  • Kelle avcısı mı olduk kanka?

0|1
    0|0
  • alirim, lakin hayir kurumuna bagislarim, veya okul yaptiririm :)

0|1
    0|0
  • Tabi alırım.

1|1
    0|0
  • gri hariç hiçbiri kolay kolay ihbarlık olmaz ama gri de iyi paraymış alırım tabii :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...