19yaşındayım 40 yasında bir kadınla haftasonu ilişkimiz olacak gitmelimiyim? İlk olacak?

19yaşındayım 40 yasında bir kadınla haftasonu ilişkimiz olacak gitmelimiyim? İlk olacak?

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• annen yaşındaki kadınla niye birlikte olacaksın. O yaştaki biri genç birini arıyorsa senin görüntülerini çekip bir sonraki birliktelik için zorlarda. Şaka sanabilirsin ama değil yani bunu yapanlar var. Üstelik birilerine anlatsa bir daha sana hiç bir kız bakmaz. Düşünsene sevgilin önceden annesi yaşındaki kadınla birlikte olmuş Allah korusun ya tabi tercih senin bu arada bu yaptığınla sen kadını değil kadın seni kullanmış olacak.

0|0
    0|0
    • ayrıca bu tarz birliktelik genelde birden fazla yaşanır sonra kadın bağlanır ve kopmak istemez. Sende o arada genç birine aşık olursan ve ilişkiye başlarsan o kadın peşine düşecektir. Ondan sonra varya sana bir daha rahat yüzü yok. Bunu yaşayanlar var uydurup yazmıyorum.

• Ne var mesela ben de geneleve gittim ne olacak yani 35 yaşında kadın vardı.

• @Benadamımadam orası genelev adı üstünde bu durumla bir değil. Genelevde parayı ödersin sonra çeker gidersin bu kadın genelevde çalışmıyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kalsın, başına dert açarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Miden hala nasıl yerinde

1|0
    0|0
  • Kadının oyuncağı olma asdghj

0|0
    0|0
  • Bu çok tuhafff :p

0|0
    0|0
  • hayır. iğrenç.

0|0
    0|0
  • Saçmalama kendini tatmin ediyo kadın belliki annen yaşında kadın la

0|0
    0|0
    • Cinsel ilişki sadece. Ama harika vucutu

• @Benadamımadam Bunu düşünmem için bynimin olması yeterli

• Yav bırah bırah bırah :D

• Iyyyyyyy

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ya bak sen bilirsin ama ilkkin karin olsun ya boyle ona dokunurken icin gitsin kiyama helal kisi hem yinede sen bilirsin her koyun kendi bacagindan asilir

0|0
    0|0
    • Sevdiğim bir kızda var 2 yıldır ne yapcam blmym kadın çok ısrar etti artk yplm diye

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 21

• Buradaki aptilere bakma sen.. Olgun kadından zarar gelmez.. Ama anlamadığım şey nasıl oldu da seni seçti acaba? Paralı bir ilişki değil dii mi bu?

0|0
    0|0
  • git, hayat tecrübelerini seninle paylaşır, kısa yoldan tecrübe sahibi olursun, yaşıtlarınla 10 senede edineceğin tecrübeyi sana 1 saate yoğun bir şekilde aktarır.

0|0
    0|0
  • seksi tam anlamıyla öğrenirsin..

0|0
    0|0
  • Böbrek operasyonu başlasın

0|0
    0|0
  • Git sevis kanka, burdaki hanim hanimcik kizlari 40inda gormek lazim)

0|0
    0|0
  • elini öp önce büyüğündür

1|0
    0|0
  • Gitme...

0|0
    0|0
    • Lütfen nedeniyle

• İşin ayrıntısını bilmediğim için yorum yapmayım en iyisi. Aranızdaki ilişki ne denlidir bilmem. Bu tamamiyle sana kalmış

• Oha be

0|0
    0|0
  • Gitme güzel kardeşim gitme Büyüklerinin lafını da dinle ;)

0|0
    0|0
  • Gitme.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Beğeniyorsan hiç düşünme git. Büyütür seni ;) beğenmiyorsan yaklaşma yanına derim kadınlardan, seksten soğursun...

0|0
    0|0
  • iyi eğlenceler, yorumlarda midesiz diyen kızlar 40 olduklarında ıyyy mı olacaklar

0|0
    0|0
  • Trollemiyorsan o kadin gelsi dildoyla beni sksn mk

0|0
    0|0
  • olgun bayanlardan hoşlanıyorsan kendinde olgunsan gitmelisin, fakat gittiğinde 16-17 yaşındaki kızla buluşmıycağını unutmamalısın

0|0
    0|0
  • Kesin parcalar seni

0|0
    0|0
  • paralı asker mi?

0|0
    0|0
  • Nerden buldun la onu o, O

0|0
    0|0
  • kadınla konusmayı kesmessen kesin gidiceksin açık ve net

0|0
    0|0
  • Off bir bana gelmez böyle kadınlar var ya...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...