Ayy ilk defa içki denedim çok kötü napcam şişeyi çok günaha girdim mi?

Miller aldım migrostan sözde tek basına efkarlanacaktım sarhoş olacaktım peh! Boktan beter tadı vardı yarım su bardağı içtim iğrençti npcam şişede geri kalanı 6 liram bok suyuna gitti allah afetsin merakın gözü kör olsun yurttym bide

Güncellemeler:
Kaç gün abdest alamam

0|1
24|46

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sekste yaparsın meraktan her boku yaparsın

0|0
    0|0
    • Öyle deme haksızlık ediyorsun

• Ben bunu merak ettim ve yaptım bu başka şeyleri de yapacağım anlamına gelmez

• Fazla merak iyi değildir zaten ayrıca o abdest alamama olayı haram parayla kzanılan bişi yenirse var

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Benimle aynı kaderi paylaşıyorsun :D
    2 kutu aldım ben de birinci kutuyu zar zor bitirdim ekstraydı benimkiler :D İçmicem artıkın

0|0
    0|0
  • Evet girdin haramdır. Tövbe et.

0|0
    0|0
  • ilk defa içtiysen zaten içemezsin. bk gibi tat alırsın. tuzlu fıstıkla yavaş yavaş demleneceksin. muhabbet eşliğinde. Günahını sevabını ben bilemem. Yaradanla senin aranda olan bir şey. bk suyuna gittiyse içindekini lavaboya dök. şişesi para ediyormu bilmiyorum. etmezse çöpe at. ardından yaradan için bir iyilik yap böylelikle için rahat etmiş olur.

0|0
    0|0
  • Al çöpe at. Litrelercesi günah olduğu gibi bir damlasıda öyle oraya hiç girmiyorum. Ayrıca tek miller ile sarhoş olabilirsen ayakta alkışlarım. Bir dahakine extra shot filan al daha etkili olur.

0|0
    0|0
  • Şişeyi markete götür 1 lira geriye al depozitosu var

0|0
    0|0
  • bir daha içmezsin, olur biter..

0|0
    0|0
  • Getir bana

0|0
    0|0
  • Arkadaş haram yazmış :D merak ettim Kuran ın hangi köşesinde haram yazıyor... :D Hiç bişi olmaz merak etme.

0|0
    0|0
    • Maide 90. Ey iman edenler muhakkak şarap, putlar ve fal okları şeytanın amellerinden bir pisliktir. Siz ondan kacininiz umulurki felaha erersiniz.
      Allah kimseyi cahillikle sınamasın. Islamda edillei erbea denen bisey var. Kuran sunnet icmai ummet kiyasi fukaha. Şarap aytle haram kilinmistir. Diger sarhosluk veren bedene zarrai olan seyler kiyasi fukaha ve icmai ummet ile haramdır ve sabittir. Ayti kerimenin inzal olunuşu şarap haram kilinmadan once sahabe namazda kafirun suresini okurken la ağbüdü yerine ağbüdü deyince (ben sizin taptiklariniza kulluk etmem diyecegine ederim manasina oluyor aytin devami ile birlikte ) yet indirildi.

• @Hsnsbxbd eline sağlık

• @Hsnsbxbd

Burda haram olduğu yazıyor öyle mi? :)

Burda haram olduğu söylenmiyor, uzak durulması gerektiği konusunda insanları uyarıyor... Haram kılınsaydı alkolden sonra akıl başa gelince namaz kılınacagı kuranda yazmazdı... Haram olsaydı cennette müjdelenmezdi... :) Siz sadece size anlatılanlarla yaşamaya devam edin. Çok bilgili ve akıllı oluyorsunuz. Siz ve sizin gibiler yüzünden islam ülkeleri hiç bir zaman gelişmeyecek ve sefalet içinde yaşamaya devam edeceğiz.

• yurdum insanın tuhaf halleri

0|0
    0|0
  • Direk cehennemlik oldun sen ama eyvah 😱

0|0
    0|0
  • tövbe et yeter korkma

0|0
    0|0
  • aazını çamaşır suyuyla çalkala ozaman günah olmas

0|0
    0|0
  • Azı çoğu bilmem ama girdin

0|0
    0|0
  • Bunun ağzı içki kokuyo alın bu alkoligi burdan

0|0
    0|0
  • heee bunun kafası güzel oldu tamam ((:

0|0
    0|0
  • yanina findik fistik cikolata almadin mi :)

0|0
    0|0
    • fstk aldm

• ye iste yaninda bastirir; sen miller aldin ama icinde seker oldugu icin klasik bira tadi. pek alamazsin

• :D :D :D Yaa iç hepsini ziyan olmasın :D

0|0
    0|0
  • Ahahha koptum ya. kuzuum kıyamam. :)

0|0
    0|0
  • Kalanı tuvalete dök şişeyi çantana at yarın çöpe atarsın. Milerla da sarhoş olmaya çalıştığın için ayrıyetten tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Alacağın içkiyi... Alsana mis gibi rakı ne yapacan millermiş carmış curtmuş

1|0
    0|0
  • Affetsin amin

0|0
    0|0
  • miller la kafa bulmak ha iyimis

0|0
    0|0
  • Öhm... 6TL... Miller... Sarhoş olmak... tamamdır.

0|0
    0|0
    • Artı iki tl fıstık parası

• At çöpe

0|0
    0|0
  • İsraf haramdır 🤘🏽

0|0
    0|0
  • Yanacaksın ahahaha :D İçmeden sarhoş olmuş senin beynin :D

0|0
    0|0