Tesettür güzelliğe , nasibe engel midir?

Çok güzel , hoş , sempatik ve tatlı bulunuyorum genelde hatta birçok erkek tarafından seksi oldugum görüşünü de aldım fakat ben tesettüre geçmek istiyorum. Allahın yolunda olmak istiyorum ve size sorum şu çevremdeki benim gibi kişiler kapanınca ne güzel kızdı neden kapandı veya talipleri açıkken daha çoktu erkeklerin açık daha çok hoşuna gidiyordu gibi tepkiler alan arkadaşlarım var sanırım bende onlara katılacagım fakat Allah yolunda olduktan sonra zaten aklı başında talipler hatta daha hayırlı kişiler çıkmaz mı karşımıza? Tesettür güzelliğimize engel midir? Eş olarak hanımızın o güzelliği o tatlılıgı sadece size ait olsun istemez misiniz erkekler?

1|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle dişin bende kapalıyım tam tesettürlü olmasanda tesettüre yakınım çok şükür önvelikle milletin düşüncesini kafandan çıkar kardeşim açıkken bende güzel olduğumun farkındayım kap ınca sadece insanların sana sapık bakışları deyişiyo mesela açıkken birsürü erkek senin dediğin gibi güzel olduğunu düşünmüş belkide sen bundan rahatsız oluyosundur ama kapanınca hiç bir erkeğin aklından böyle bişey geçmez ve şöyle üşün hiç bir erkek kendisine bakılan bir kız , stemez bir örnek daha kabuğu soyulmuş bir elmanın kararmasını düşün ve elmanın kabuğu soyulmadığu halde çürümemesini düşün inşallah doğru yola ulaşırsın ve ciddi anlamda çok hızur buluyosun başka soruların varsa lütfen söyle Allaha dmanet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir engel değil

0|0
    0|0
  • Tabiki engel. Tesettürün a. mına koyayım

0|0
    0|0
  • Bende tesettürün güzelliği kapattığını düşünürüm. Ancak dediğin gibi manevi değeri yüksek ve bunu istiyosan dinleme kimseyi kapan

0|0
    0|0
    • tşkler

• @Anonimsana teşekkür ederim :)

• Ee sonuç nene düşünüyosun :)))

Yükleniyor...