Arkadaş Kazığıı Yiyorum?

Merhaba arkadaşlar sorunum şu sürekli arkadaş kazığı yiyorum lisedeykende öyleydi şimdide öyle en yakın arkadaşlarım benim sahip oldugum herşeyı kıskanıyorlar bense öyle değilim. Ve şu an çok mutsuzum 4 yıldır tanıştıgım bir arkadaşım vardı 4 yıl boyunca bana hep yalan attı beni kullandı okul hayatım onun yuzunden kaydı bağırdı çağırdı şiddet uyguladı beni kücük düşürdü hep kazık attı fakat ben ara ara tavır koyabıldım ona sadece hıcbısey yapamadım çok saf biri oldgumdan dolayı geçende geldi yine yine kandım yine yapacagını yaptı şu an çok kotu hissediyorum kendimi ve intikam almak istiyorum ne yapabılırım?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Afiyet olsun

0|0
    0|0
    • bıktım abi bu siteyide böyleleri kullanmasın geyik yapmanın yeri konusu bura değil kardeş insanlar konu açıyor yardımcı olmak için birbirine ya da iyi bir sohbet yani senin yaptıgını ilkokul çocukları yapar anca

• konuma saçma diyorsan bu sitede takılma bu sitedeki konuların hepsi bu veya buna benzer ya da daha saçma sorular

• Ne alakası var kaliteli insanları takip et

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim yaşadıklarımın aynıları. İmreniyorsun değil bu böyle iyi arkadaşı olup kalabalık, eğlenceli insanlara. Hayatı en hahaha hihihiye almış insana bir bakıyorsun harbi dostları var. Kendine bir bakıyorsun kimsenin tavuğuna kışt dememişsin, iyi niyetli ve yardımseversin. Eğlenceli ve bonkörsünde. Ama bir bakmışsın en saçma insanlar, dost bildiklerin uyduruk uyduruk tipler. Ve bu böyle sürüp gidiyor değil mi? Ne yapsan da karşına hak ettiğin bir dost çıkmıyor. Sonra da sorarlar insana ''neden bu kadar karamsarsın, mutsuzsun'' diye. Gelde karamsar olma. Bir kere insan kendini kötü ve çaresiz yalnız hissediyor. Sana tavsiyem eğer boş vaktin varda sosyal aktivitelere katılıp arkadaş edin. Kendini olduğundan farklı gösterme ama daha özgüvenli ol mesela. Ki o tür yerler zaten özgüven verir insana. Dilerim sahici ve sağlam karakterli dostlar buulursun kendine. Sağlıcakla kal.

0|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum tam dediğiniz gibi herşey bir bakıyorum çevremdeki arkadaşlıklarda herkes birbirinin yiiliğini istiyor bir benim arkadaş edindiğim kişiler böyle benim bir yere varmamı istemiyorlar çok mutsuzum depresyondayımda zaten ilaçta kullanamıyorum sınav var diye lisedeykende hep öyleydi hep kullanıldım

• Bu kadar olur. Ben de ezildim ailemde hep ve bu gerçekten insanın karakterini oluşturan yegane şey. Kolay kolay değişemiyor.

• intikam almak istiyorum ondan ama bu imkansız alamam ben gücsüzüm bu nedendende hayatıma derslere okula odaklanamıyorum

Yükleniyor...