Ruh Hali Bozuk Birine Dönüşüyorum?

Merhaba,
Artık her şeyden bıkmaya başladım. Kendimi karşıma almış izliyorum. Sevdiklerimin ellerimin arasından kayıp gidişini izliyorum. Hicbir şey yapamamak daha acı veriyor. Ne fiziksel ne de başka açıdan etkileyebileceğimi sanmıyorum daha doğrusu biliyorum. Tek iyi yanım 1.90 boyuma uygun görünüşüm olması.
Hiç kimseyle konuşasım yok. Merhaba ben arka sıradaki silik çocuk. Sadece işi düşenlerin aklına gelen adam. Kendi kendime yorumlarken olayl arı daha net anlamaya başladım. İnsanların sadece paraya ihtiyaç duyduğu anda akıllarına gelirim belkide.
Çok zoruma gidiyor. Akşam arkadaşlara mesaj atıyorum 2 cümle sohbet edebilmek için. Güya en iyi arkadaşım olacaklar 4 aydır bir kez olsun mesaj atmıyor. İhtiyacı olanlar bir şey soranlar mesaj atıyor ama bir. (nokta) koyacak kadar sohbete devam etmiyorlar.
İşleri hallediline kadar benden iyisi yok.
Lise öğrencisiyim geçirdiğim 3 sene de ancak farkettim. Bu seneye başlarken daha az samimiyet için kendimi şartlardım. Ama yine fazla samimi oldum sonuç mu? Aynı sınıftayız ama merhaba demeyi bile fazla bulanlar var. Ama bu arkadaşların ayni sınıfta başkaları ile samimiyetini görünce gerçekten sol tarafıma bıçak saplanıyor.
Ruh halim psikolojim bozuluyor. Kimseyle konuşmak istemiyorum. İstediklerim ise beni başından savmak için kırk takla atıyor.
Yardim edin yalnız olmak istemiyorum, zorunda kalmak istemiyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen ya aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum gün geçtikçe şizofrene dönüşüyorum resmen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sosyal ol, al sevgilini bir yerleri gez gör yeni şeyler ogren. Mesela paraya kıyıp bir rehber eşliginde turistik bir yeri gezin boylece kız arkadaşınla beraber omrunuzce unutamayacagınız bır anınız olsun. Farklılık yapmak için illa çok para harcamak da gerekmez bul bir yolunu.

0|1
    0|0
    • Sorun farklılık yapmak değil ki. Farklılık için çok değişik ve hoş fikirlerim var zaten. Ama ne sevgili yapacak görünüş ne de cesaret var. Daha önce denedim şansımı canımın yanmasından sıkıldım. Bu yüzden farklı bir şeyler arıyorum. Çevremdekiler ile takılsam sanki çok düşünüyorlar izlenimine kapılırsın ama bir işi düşmediyse yıllar geçse merhaba demeyi çok görürler. Sıkıldım artık 2 cümle sohbet edelim diye çabalamaktan. Hep mesaj atan taraf olmaktan.

• Yeni insanlarla tanış, mesela kalabalık bir park ya da kafeye gidersin, eli yüzü düzgün birine dönüp insan gibi merhaba deyip kendini tanıtırsın ve şöyle dersin ''Kusura bakma kardeş seni de rahatsız ettim lakin kafama takılan bir şey var eğer uygun görürsen senin de fikrini almak isterim'' deyip ortaya bir konu atarsın laf lafı açar sohbet muhabbet derken bir bakmışsın yeni bir arkadaşın olmuş.

• Bunu deneyebilirim sanırım

Yükleniyor...