14 Şubat gibi günleri kapitalist sistem diye eleştiren beyler, diğer 364 günde hediye alıyor musunuz?

Ben böyle günlerden hazzetmem, sevmem, aman da dolandırıcılık diye atıp tutan beyler için bir sorum olacak. Diğer günlerde sevgilinize ne sıklıkla ve ne alıyorsunuz hediye olarak?

1|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ya hu siz de niye hediye almamak suçmuş gibi günahmış gibi yargılıyorsunuz?

Benim için hediye almak, gayet spontane gelişen bir durumdur..

Yolda yürürken, birlikte otururken, yemek yerken, işten eve dönerken onun sevdiği ilgi duyduğu şeylere özen göstermek, bir tatlı söz, bir bakış.. Onu diğer herkesten farklı kılacak davranış..

Bunlardır benim için hediye.. Değerli hissettirmek değil midir zaten mühim olan?

Bir gün canım ister eşimin elinden tutar gecenin bir vakti şehir dışına sırf keyif olsun diye yemek yemeye, ya da kahvaltıya gitmektir mesela..

Resulallah'ın yaptığı gibi bazen.. Herkes savaşa hazırlanırken, gerginken..
    "Ya Aişe benimle koşu yarışı yapar mısın?" diyebilmektir..
    Bazen tek sorudur..
    "Ya Aişe! Konuş benimle.. Ferahlayayım"

#Vesselam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hah, işte benim kafa.

Ona da para tuzağı der bunlar. ya anlamıyorum, zaten kapitalizm içinde yaşıyoruz, her şey para tuzağı. Ama bunda sorun yok, Sevgililer Günü olunca var. Millet ambiyans nedir bihaber yaşıyor.

Hediyeleşmek güzeldir, ben alırım da beklerim de, evet. Monoton monoton nereye kadar? Ne yapıyor millet allasen söylesinler de biz de bilelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz sevgilimle ayda 1-2 defa buluşuruz. farklı şehirlerde olduğumuz için. Her gittiğimdede küçük hediyeler alırım, şımartırım. Onun mutlu olması elbetteki benide mutlu ediyor. Bir gülücüğünü dünyalara değişmem.14 şubatı kutlamayız sevmeyiz. Sebebi Özgecan Arslan ve babamdır. İkiside aynı gün vefat etti. Bu yüzden ikisinede saygısızlık yapamayız.14 şubata kapitalist diyenlerde öküzlükten ölecekler birgün.364 gün hediye alma sonra terk edildim diye ağla. Küçük bir gül yaprağı bile kadını mutlu eder.

0|0
    0|0
  • sürekli erkeğin hediye almasını bekleyen modeller..
    sevgililer gününde karşılıklı hediyeler alınır. karşılıklı süprizler yapılır..
    ama Türkiye Cumhuriyet'i Devletinde ne hikmetse bu hep erkeklerden beklenir..

0|0
    0|0
  • Hicbi sevgilime hediye almadım parasını veriyim kendi alsın asdf usengecim.

0|0
    0|0
  • Bazen alıyorum
    14 şubatta vs almam

0|0
    0|0
  • Alirim

0|0
    0|0
  • Tabikide

0|0
    0|0
  • Hayır almiyorum

0|0
    0|0
  • sevgilim olsun... her gün olmasa da özel günler de ve özel günlerimiz de alırım... canı sağolsun...

0|0
    0|0
  • Sevgili bulalım da hediye sorun değil :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa hergun hediye o gun hediye almazdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben alirim hediye
    Ozel gun olmasina gerek yok

0|0
    0|0
  • super soru olmusss

0|0
    0|0
    • benim varlığım bir hediye değil mi her gün günaydın demem vs vs bunlar bir lütuf bence :D

• Güzel konu

0|0
    0|0
  • Adam diyor vay efendim ondortsobot kopotolozmon zorlo doyotmos oldogo soçmolok. Cebinde iPhone var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...