Metrobüstekiler neden ters ters bana baktı?

Metrobüste en arkada boş yer vardı oturdum. Sol yanımda 25 yaşlarında bir bayan vardı yanında da 3 yaşındaki çocuğu. Çocuğu sevmeye başladım. Oyun oynadık. Sonra bayan çok sıcak kanlısınız dedi. Benim kardeşimle aynı yaşta olduğunu anlattım. 16 durak falan konuştuk. Millet sert sert bize baktı. Konuşmamız yanlış mıydı?

Güncellemeler:
Güncell
Görüşünüz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya kardeşim ne bekliyorsun ki bu ülkeden? Hepsinin içi öyle fesat öyle kokuşmuş ki bunlar her şeyi böyle anlamak ister. Gece yürürsen laylaylom. Elbise, etek bir de topuklu giydin mi yine öylesin. Bir kadınsın bir erkekle sohbet mi ettin ahlaksızsın. Hele kadınsan yandın ki ne yandın. Size öyle bakan o sert suratlara sormak lazım dedikodu onlarda, hırsızlık onlarda, milletin arkasından bu fesat düşünceler sanki günah değil. Onlarda içki, kumar olmasa hatta bir kadına, bir erkeğe 1 metre uzak dursalar ne fayda? Bu zihniyet ile sanki günaha girmiyorlar. İnsanlar gibi iletişim kurmanın bile bir cinsiyeti var işte. Çocuk sevindirmişsin mesela bu ne kadar güzel bir şey. Dinizimde bir insana gülmek bile sevap ama onlar ne bilsin? Soysuzlar.

1|1
    0|0
    • Sen yaz sabaha kadar okurum 👏👏👏

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman millet namus bekçisi kesilmiş bırak şunları kendi hayatlarına baksınlar. Cahiller

1|1
    0|0
    • Birşey demiyorum ben onlara. Onlar gibi başkısını eleştirmiycem.

• Bu millette herşeye muhalefet olmakta bir numara

0|1
    0|0
    • Bir kaç durak sonra kaydım çocuğu ortaya aldım

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki senin sübyancı olduğunu düşünmüşlerdir ki benim aklıma daha çok yatan başka bir ihtimal var. Ama o da sana mantıklı gelmez.

0|1
    0|0
    • Hahahahaha sübyancı ne alaka ya 😂 Diğeri ne belki o da güldürür 😂

• Millet herşeyi başka yerden anlıyor, Yobazlar.

0|1
    0|0
  • millet kavramı yanlış olmuş, kuru kalabalık olacaktı, saçını sakalını uzatıp imama dönseydin tebessüm ederdi bu mallar

1|0
    0|0
Yükleniyor...