Yeni nesil genclik hakkindaki dusunceleriniz?

Liseli olupta her hafta sonu ev partileri, icki, sigara, makyaj, kisaca ne dusunuyosunuz yeni nesil hakkinda?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hakarete bile deymeyecek kadar zavallısınız, çok görmüşsündür bu sitede filan çocuktan hoşlandım nasıl tanışabilirim ya da filan kızı seviyorum nasıl açılabilirim gibi soruları, Biriyle tanışmanın en güzel ve tek yolu (selam, merhaba, selamın aleykum, ne haber millet, hı, hello, holla) bir merhaba demektir ki siz daha en basit toplumsal kaideleri bile bilemeyecek kadar zavallısınız. Gerliken güle güle giderken selamın aleykum dersiniz, sürekli kafanız karışık sürekli stresliyim tripliyim bana dokunmayın edalarındasınız ki gerçekte ciddi bir sıkıntınız yok, televizyondan olsa gerek esrar veya benzeri uyuşturucu ortamında bulunmayı havalı olmak zannıyla yaşıyorsunuz, ölecegini bile bile madde kullanmak tam da siz mal gençlige yakışır bir salaklık. Ve en tuhafı hepinizde sanki bu dünyada sayılı lordlardan ya da leydilerden biriymişsiniz de emrinizde asyayı titretecek ordular varmış gibi artistvari ve terbiyesiz çıkışlarınız var. Halbu ki babalarınız 3 gün harçlığınızı kesse acınızdan ölürsünüz. İşte o kadar zavallısınız.

1|1
    0|0
    • Reyis ne yazmissin be adamsin 👍

Ergenler gelin reyize biat edin yoksa caninizi almak icin atımla gelicem xd

En İyi Kız Görüşü

• insanlar kafasina gore yasiyo, birak yasasinlar. bir seyin iyi ya da kotu oldugunu kendi yasayarak anlasinlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• lh6.googleusercontent.com/.../..._1845564735_n.jpg

yeni nesil ahlaksız edepsiz geçen trabzonda açık ögretim sınavındayım başı kaplı 2-3 kız yanımdan geçerken "nabiysin la ahahahah" deyip geçtiler ya özürlüleri
    sahil de üniversiteliler arabanın içinde yolun kenarında oral yapıyor Allah bilir türkiyenin neresinden anasına babasına okuyacam adam olacam diye KTÜ ye geldi şerefsiz o ananın babanın günahı ne yeni nesilin taaaa ya

0|0
    0|0
  • Yeni nesil yok ki..

1|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar kezban peşinde koşmaktan başları dönüyor hanzolarin. kızlar da hanzolara hava atacam modundalar fok balığı gibi dolasmalarda birde birbirlerine bir trip atışları var allahım orada film kopuyor iste birde içki muhabbeti var sanirsin babaları tekel büfesi işletiyor sonra bir şişe birayla kafa oluyor uzay yolu hahah :D :D. alayı mal işte.

0|0
    0|0
  • Odun hepsi

0|0
    0|0
  • Bitik.

0|0
    0|0
  • Batiya ozentilik

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmamak lazım... o yaşlarda uçlarda olmak normaldir aslında... sonrasında ki yaşamına bakarak karar vermek gerek diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ne diyimki tek suç onlarda değil yetiştirenlerde daha çok

0|0
    0|0
  • Bir nesili savaş olmaksizin yıkmak isterseniz çıplaklığı ve zinayı genç nesilde yayın.
    -Selahaddin Eyyübi
    İşte olan bu.

0|0
    0|0
  • Kıskanıyosun işte.

0|0
    0|0
  • bozuklar bozuk. Hep kanları hemde karakterleri.

0|0
    0|0
  • Yapmam öyle şeyler

0|0
    0|0
  • O senin dediklerin Türkiyede yok canım. Avrupa gençlerinden bahsediyorsun sen.

0|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayir etsin diyorum

0|1
    0|0
  • Müslüman deyip yasamayan dusincesiz nesil ve taptiklari atalari

0|0
    0|0
  • Durum vahim sonumuz hayrolsun...

0|0
    0|0
  • Hayatdan daha boşlar

0|0
    0|0
  • Hayatlar kisiden kisiye degisir simdi boyle herkesi zan altinda birakmamak lazim

0|0
    0|0
  • Çoğu sakso cu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ay evet her hafta sonu partiye gitmezsem olmaz lakdwkdkkd öyle bir şeyi de ilk defa senden duyuyorum. Gençler içkiyi yazın ve yılbaşında falan içiyo, makyaj sigara herkeste var

0|0
    0|0
  • Boş yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Sigaraya karsiyim

0|0
    0|0
  • Ozendikleri seyler üzerlerine büyük geliyor.

0|0
    0|0
  • Benana

0|0
    0|0
  • bişi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bu nası hayat. ben aile yemeklerine gitmiyorum kalabalığı sevmediğim için makyaj desen düğüne gitsem yapmam ki orayada gitmiyorum. sigara, alkol denemedim. sütten çıkmış ak kaşık gibiyim mübarek

0|0
    0|0
Yükleniyor...