Şu çorap gerçekten ne kadar dikkat çekici olabilir ki? Çıplak bile değil bacak?

Kendi ülkemde rahat rahat istediğim gibi giyinemiyorum arkadaş.. Pantolon giymekten sıkıldım etek giymek istedim. Çıplak bacakla çıkmak istemediğimden siyah çorap giydim. Havalar ısındığından çok kalın giymedim hemen hemen resimlerdeki gibiydi ama gelen geçen bacaklarıma bakıyo hayır üstümde de ceket vardı uzundu. Adam akıllı açmadım bile her yerim kapalı ben anlamıyorum bu ülkeyi sanki bir ahlaksızlık yapmışım gibi..Şu çorap gerçekten ne kadar dikkat çekici olabilir ki? Çıplak bile değil bacak?

1|1
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bacaklar güzel ve sexy etekte kısa ve kadında güzel olunca yani napsın millet öküz gibi bakıyor kimisi, tamam bende görünce bakıyorum ama rahatsız edecek derecede değil yani bakar geçerim çok güzel bir bayan diyerek daha fazlasının alemi yok zaten gereksiz..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ülkemizde "açana bakarlar" felsefesi yaygın olduğundan istediğin gibi giyinmek istiyorsan bu duruma alışmalısın : ) Çünkü kendini değiştirebilirsin ama toplumu asla ^^

1|0
    0|0
  • çorap hoşlarına gitmiştir, çok bakana modeli alacağı dükkanı tarif ediver.

1|0
    0|0
  • Ciplak olsa bu kadar olur

0|0
    0|0
  • Çıplak ten erkek için sanıldığı gibi çok çekici değildir hafif gölgeli tatlı dekolte özellikle dantel çok daha çekici gelir. Üstsüz bir kadındansa dantelli sutyen takmış kadın daha çekici. O ince çorap inanki çok seksi

1|0
    0|0
  • Hayır demek güzel yakismis bacaklarına bende bakıyorum güzel yakısına ama herhangi sapıklık derecesinde değil güzel ve çekici göründüğü için

0|0
    0|0
  • güzelmiş

0|0
    0|0
  • çoraptan cok bacaklar cekicidir.. bir erkek giyse mesela boyle hos durmaz sadece bacaga baksan bile..

0|0
    0|0
  • çorap çok kışkırtıcı iç gıcıklayıcı bir onsur ama resimdeki değil

0|0
    0|0
  • bir özelliği yok

0|0
    0|0
  • çekici olmak çıplaklıkla olmuyor zaten

0|0
    0|0
  • Seksi olana bakarlar ;)

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Baska ulkede erkeklee farkli tabi. git gor ebaaann seysini

0|0
    0|0
  • Cevapları merak ediyorum

0|0
    0|0
  • külotlu çorap daha çekici ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Maymun suratlı herifler dik dik bakınca rahatsız edici oluyor gerçekten. Edep adapla giyinmeme rağmen bakacak bir şey buluyorlar ondan sonra bizi suçluyorlar

1|0
    0|0
    • Kaç yaşında olursa olsun, tipi nasıl olursa olsun yiycek gibi bakan herkesten nefret ediyorum. Babam yaşındaki herifler bakınca tabi daha çok rahatsız ediyo. Dediğin gibi şerefsiz olunca karşıdaki sen ne giysen boş.

• Çok haklısın söylediklerinin hepsine katılıyorum seni iyi anlayan biri olarak

• Her ülke de açana bakarlar.
    Başka ülkelerdeki kamera şakaları bile buna bir kanıt.
    Bazıları çorabı sevdiğinden, bazıları sadece anlık bakar, bazıları sapıklıktan bakar ki sapıklıktan olanlar insan sayılmaz. Onlara aldırış etme.

0|0
    0|0
  • İcinde bacak oldugunu hissetmeleri yeterli onlar icin.

1|0
    0|0
  • Gayet iyi

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabını kendin vermişsin canım "kendi ülkem"

0|0
    0|0
  • Evet bende giyiyorum bana bakan oluyor malesef

0|0
    0|0
  • Bunlardan daha açık giyinen yabancı kadınların fotolarının videolarının altına türk kızları neden böyle değil neden böyle giyinmiyor demeyide iyi bilirler. Canım bu ülkede kadın olarak doğmak hepsi için büyük suç zaten kafana takip üzülme

0|0
    0|0
  • Bacaklarını açmışım ne varki diyosun.
    Onlarda bacaklara bakmışım ne varki diyor.
    Sana ters olan ona düz

0|0
    0|0
    • Senin gibi düz beyinli kadınlar da var malesef ülkede. Sokakta ben de farklı bir tarz veya açık bir şey gördüğümde bakarım dikkat çeker çünkü ama o kadar yiycek gibi bakıp insanı giydiğine giyeceğine pişman edecek derecede değil.

Yükleniyor...