Neden bütün küfürler kadınlar üzerinden edilir?

Bir erkek ile diğer erkek kavga ederken bile illa ki bir kadına küfür geliyor. Annelere mesela.

Kadın olmaktan nefret ediyorum, üstelik bu ataerkil toplumlar da yaşıyoruz o da bir artı benim nefret etmem için.

Ama benim daha farklı sebeplerim var, 24 yaşındayım ve sıkıldım kadın olmaktan artık. Sosyal medya da bile iğrenç hakaretler ile karşılaşıyorum kadınlar üzerinden. Farkettiniz mi bilmiyorum ancak bütün küfürler kadınlar üzerinden. Sizi bilemiyorum ancak benim ağrıma gitmeye başladı.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Söz Konusu Ataerkil Bir Toplum Olmamız İşte...
    Eğitimle Aşılması Gereken Bir Problemdir. Kendim ve Hemcinslerim Adına Siz ve Diğer Bayanlardan Özür Diliyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin zaafidir annesi esi sevgilisi. direk kendine söylese incinmezler. ama sevdikleri birine söylenirse korumak isterler. keske kufur etmese kimse.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok kıymetlisiniz o yüzden.

0|0
    0|0
  • şünkü olmadıgı için o yüzden bu kadar çok koyuyorlar..

bknz: koyarım lan, koyarım bak, bende koyuyorum...

1|0
    0|0
  • Cinsiyetçi söylemler günün bir parçası haline geldiği için. Tipik ortaduğu zihniyeti işte.
    Başka toplumlarda da böyle midir bilmem ama yabancı birini sinirlendirmek için f*ck your mother dediğimde gülücük atıp ergensin demişti.

1|0
    0|0
  • bende karşıyım eden olunca etceksen şahsıma et diyorum

1|0
    0|0
  • Hayır her küfür kadına edilmez

0|0
    0|0
  • ben küfür etmem

0|0
    0|0
  • Aslından ben genel kanının zittina kadınlara değer verildiğinden dusunuyorum. bir kişinin annesine kufredersin karsindaki tepki verir niye çünkü en sevdiği annesidir gibi. tabi bu yanlış ama bununda bir etken olabileceğini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • küfür çoluk çocuk işi. kendini bilen bir insanın küfre vakti bile olmaz.

0|0
    0|0
  • Babaya sövmek etkil olmaz galiba düşün :
    +Babanı seveyim
    - yiyosa git zik :S

0|0
    0|0
  • Valla annemde diyor aynisini kufur tarzimi degistirdim biraz :)

0|0
    0|0
  • Edenler marifet sanıyor
    ★★★★ #Ağır - #abii ® ★★★★

0|0
    0|0
  • çünkü erkekler kadınlara daha çok deger verir

0|0
    0|0
  • Erkeklerde çekilebilir bence küfürler

0|0
    0|0
  • Babanın kemiğini s... diye bir küfür var çok severim... Olayı cinsiyet ayrımcılığına taşımayınız lütfen = )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkeklerin kadinlara olan duskunlugunu kullaniliyorlar anne olsun kardes olsun es olsun bu daha agir olur diye bu sekilde igrenc bir durum

1|0
    0|0
  • Sen yine İyi dayanmışsın 24 ünde sıkılışsın kadın olmaktan... Ben "neden erkek değilim?" diye ağlamaya başladığımda 14 yaşındaydım...

1|0
    0|0
    • 22 kişi misafir gelmişti, 13 yaşındayken evde ki tek kız ben olduğum için bütün herşey benden bekleniyordu. O gün boyunca bütün işleri ben yaptığımda anlamıştım bu kadın olmanın zorluklarını. Şu an da hep aynı, hep öyle..

• Çünkü mallık

1|0
    0|0
  • Ya bizim edebiyatci sey demişti "neden sürekli anani... Anani... Diye kufur ediyorsunuz? Babani skeyim desenize. Noluyor ib*emi olursunuz" demişti hahahah cok gulmustuk 😂😂

0|0
    0|0
  • kadının sexteki görevi küçümsenir küfürlerde
    o yüzden biri küfrettiğinde sadece gülerim , alınacak bir şey yok
    o anlamı o küfre yükleyen ataerkil mal zihniyettir
    küfür dediğin şey sadece bir kelimedir anlamı yükleyense mal ataerkiller

0|0
    0|0
  • Erkek üzerine olanda var

0|0
    0|0
  • Babanın şarap canagina... 😎