Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hepinizden nefret ediyorum 😄 sdmsd Artık insan sevmiyor hale geldim. Sevmeyeceğim de bundan sonra. Hala sevmeye değer insanların var olduğunu savunan var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• ALLAH yardımcınız olsun. Anlaşılan bu isyanı dillendirmenize sebep olaylarla muhatapsınız. Gerçekten ara ara aynı psikolojiyi bende yaşıyordum. Fakat şu an "en iyi" arkadaşlarımda dahil hepsini hayatımdan derin kırmızı çizgilerle uzaklaştırdım. Hatta bunu akrabalarıma komşularıma bile uyguladım. Şimdi hayatım tam istediğim gibi. Evet, ilk başta çok dedikodum yapıldı, çok eleştirildiğim kulağıma geldi ama bir zaman sonra bu duruşuma alıştılar. Alışmak zorunda olduklarını anladılar ve kafam bu yönden çok şükür RABBİME çok rahat.. Hiç kavgsaız patırtısız çıkartabildiğiniz kadar insanı özel yaşamınızın dışına itmelisiniz.. Bu biraz zaman alabilir 3-5 yıl.. Fakat zaten gençsiniz. En azından 25 li yaşlara ulaştıgınızda daha hür bir karakteriniz olduğunu göreceksiniz... Yavaş-yavaş sabır ve kararlılıkla bunu yapın. Belki kendinizi güçsüzde hissediyor olabilirsiniz ama inanın ALLAH size tam da planladığınız hayatı nasıl arzuluyorsanız mutlaka yaşatıyor...

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum ve canın cehenneme diyorum.

1|0
    0|0
  • Savunmaya gerek yok, her zaman var. İnsan olarak genel bir toplulugu ele alırsan ve ona göre bazı insanların davranışından ötürü tüm insanlara aynı mualemeyi yaparsan işte o zaman yanlışa düşersin. Hanı nerede diye soracak olursan burada bir tane var, çok uzaklara gitme. :)

1|0
    0|0
    • Bu kendinize güveniniz nerden geliyor ya 😶

• Çünkü sevilmekten anlamıyorsunuz. Nefret etmek gerekiyor

• Ya sen sevmesini bilmiyorsan? ya da hakkıyla sevemiyorsan, hiç düşündün mü?

• bir daha sevmeyecek olsan bunu dile getirmeye bile üşenirsin.

1|0
    0|0
  • Sevmiyon mu şimdi

1|0
    0|0
    • Sevmeli miyim? Sence? En iyi sen biliyorsun. Benim gibi, senin gibi hiç kimse yok artık.

• Herkesi sevmene gerek yok ayrıca cok fazla sevmenede gerek yok kendinden cok sevmenede gerek yok

• Hiç sevmeme de gerek yok öyleyse. Ben sevdiğimde öyle seviyorum. Bundan sonra nefret edeceğim o yüzden

• Ben savunuyorum
    Yaşasın insanlar
    Ölsün insan sevmeyen 'insanlar'

1|0
    0|0
  • çok kararsızım bu konuda :/

1|0
    0|0
  • tabiki var, sen

1|0
    0|0
  • niye nefret ediyon naptım ki ben :D

1|0
    0|0
  • ben savunurum tamam beni sevmeyen coktur da kufur et rahatla bari :D

1|0
    0|0
  • herkesi bir kefeye koymak..
    çok acımasızca..

1|0
    0|0
    • Acımasız olan ben değilim. Acımasız olan onlar. Kırıp, döküp, içime atmamı sağlayanlar.

• opesella varrr :D

1|0
    0|0
  • canın cehenneme ahbap :D

1|0
    0|0
  • yok. sevme

1|0
    0|0
  • Her insan sevilmez. Sana kötüleri denk geldiyse de seçimlerini sorgula neden bana hep kötüsü geliyor diye.

1|0
    0|0
  • Sevmeye değer insanlar var elbette, ama onları bulmak gerçekten zor. Seven insan yok diye gerçekten seven insanları yok saymak mantıklı bir davranış değil, en azından benim için öyle.

1|0
    0|0
  • Var !

2|0
    0|0
  • Vardır mutlaka

1|0
    0|0
  • belli buda imamhatipli kore aşığı bir lezbiyen :D

1|0
    0|0
  • Liseli görüşü gibi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• en guzeli knk

1|0
    0|0
  • sevilecek insanlar var. kimseyi sevemiyorsan bence sorunu kendinde aramalısın, belli ki bir travma yaşamışsın.

1|0
    0|0
    • Ben sevebiliyorum. Onlar sevemiyor. Ben de nefret ediyorum artık. Hepsinden

• Ben görmedim

1|0
    0|0
  • Yalnız geldik yalnız gidicez kimseyi sevmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Bende seni sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben ölene kadar var ben öldükten sonra yok oh 😎

1|0
    0|0
  • evet mesela ben

1|0
    0|0
    • Neye dayanarak söylüyorsun bunu? 😶

• madem sevgiden sıkılmış bırak biraz da o sana göstersin

• @harunabi2 Göstermiyor napayım? Ya elim ayağım titriyor bakın lütfen konuşmayalım daha fazla helak oldum ağlamaktan yeter artık lütfen yazmayın başka bişey

• var ama az

1|0
    0|0
  • BEN VARIM !

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...