Kredi kartından anlayanlar bakarmısınız?

arkadaşlar hangi tarz kredi kartlarına veya banka kartlarına para yatırınca hünlük faiz geliyo yanı nasıl paramızın ustune para katlanıyo yardımcı olurmusunuz? yazın işe giricem tatilde karta atsam aldıgım maaşı bide faiz gelse üstüne ihtiyacım var faiz günah ugrasma dıyenler hiç gelmesin adam gibi bir soru sorduk

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kredi kartına ya da banka kartına yapacağın yuklemeyle banka sana faiz vermez bunu bankaların ek hesaplarıyla karıştırıyorsun

0|0
    0|0
    • hadi ya.. yanı benım normal ögrencı kartım var ziraatin ona yatırsam binmiyomu faiz

• işte bak durumu anlıyosun işte :) modern tefeci demeyelim de yasal tefecidir bunlar yasayı kullanıp soyabilen kurum ve kuruluşlara banka diyoruz :D

• :) soyu kurusun hepsının

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Mesela 100bin ₺ varsa sözleşme yapıyosun parayı bir sene ya da iki sene çekmicem diye o 110 bin oluyor sonra ama paranı çekemezsin acill birşey olursa faizi bozmazlar

0|0
    0|0
    • hmm anladım dostum. simdi baktımda gercekten az faiz veriyolar ya bende dedim şöle 2 3 bin tl ye günlük 3-5 tl binse felan fena olmaz ama olmuyomus öyle

• Türkiyede bankalar batar la :D

• aynen dogru dıyosun :D

• alacagın para 5 kurus :) o kadar dert etme gunluk diye.. sure ne kadar artarsa faiz o kadar artıyor paraylada dogru oranylı tabi.. bu iki ana etken onemli

0|0
    0|0
    • :) yok hocam ya sure fazla uzun kalamıcak benım en fazla bkaç hafta yanı o surede bıle zor kalır ama ben bedavadan uc bes kurus bınsın ustune dıye tutarım dahada tutamam :)

• degmez bence cok paran olması lazım bir kac sene once 45 bin liraya aylık 300 lira faiz geliyodu son durumu bilmiyorum

• yazık harbıden degmez

• Bence sen kredi kartına elini sürme... belli ki başını belaya sokacaksın.

0|0
    0|0
    • daha önce kullanmadım nedenki

• Kredi kartı faiz vermek için değil senden faiz almak içindir... Hediye puan verenler var ama zaten senden o puanların parasını önceden alıyorlar..

• aynen aga sıstemı çözmus etefecıler zaten fazla bulasmıyorm o tarz seylere ondan fazla bılgım yok gene bulasmam ama bılgım olsun

• Faiz haram kardeş uğraşma

0|0
    0|0
    • eyv kardeş sen demesen bilmiyodum ben haram oldugunu

Yükleniyor...