Nefesinizin kesilmesine son 1 saat kalsaydı?

şu an Ölümün tam eşiğindesiniz, ve son 1 saatiniz var. Kimi arardınız. Veya kime giderdiniz? Zaten her anımızı öyle yaşamamız gerekmiyormu?
Hatta şu an 59 dakikanız kaldı. Nelere veda etmek sizin canınızı en çok yakan olurdu..
Kimse bilemez ne zaman ne olacağını. Kimseyi üzmeye değmez bu hayatta; O yüzden şu an kimin sesini duymak istiyorsanız onu arayın veya yanına gidin. Gurur yapacak vakit yok..

Güncellemeler:
"Gözünü açıyorsun 'doğdu!' diyorlar, Gözünü kapatıyorsun 'öldü!' diyorlar. Gözünü kapatıp açtığın zamanada 'ömür' diyorlar.."

0|1
10|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Acayip zor olsa gerek bilemiyorum ne yapardım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• valla kimsenin aklına başka kimse gelmezdi... tövbe ede ede geçerdi zaman :)

1|0
    0|0
  • babamı ararım kardeşim dediğim arkadaşı ararım öldükten sonra istekte bulunurum sonra sevdiğim bir kaç insanı daha ararım bittikten sonrada ibadet ederim :D

0|0
    0|0
  • Annemi sonra kardeşimi babamı babamda iyi iyi hııı iyi tamam akşam ne getiriyim diye sorar öyle giderim ben 😂😂😂

0|0
    0|0
  • La ilahe illallah der boy abdesti alır takkemi takar şaka şaka viskimi açar sigaramı yakar dışarı çıkar tüm güzel kadınlara iltifat ede ede yürür son saatimi tamamlardım

0|0
    0|0
  • Arayacak kimsem yok imanımı nasıl kurtarırım onun peşine düşerim.

0|0
    0|0
  • 1 saatte 10000 sözcük söylemeye çalışırdim.

0|0
    0|0
  • ilk aileme giderdim sanırım, sonrada klubevine ordan da motoruma atlayıp o anı beklerdim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Hemen bu zamana kadar ki namazları kaza ederdim knk zaman kaybedemem birini aramakla ateş beni çağırıyor

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir yazı olmuş ama bunu yapamam yinede..

1|0
    0|0
  • hemen namaza dururdum dualar ederdim.

0|1
    0|0
  • Gece gece huzurumu bozdun

0|0
    0|0
  • Yatağıma veda ederdim

0|0
    0|0
  • Ben sanırım mutlu olurdum kimseye de haber vermek istemezdim açıkçası öyle yanlız ölüp gideyim ama öldükten sonra verilecek tepkiyi hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi söylerdim

0|0
    0|0
  • Olumu beklerdm

0|0
    0|0
  • İbadet ederdiniz, ve kimseye söylemem sanırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...