Azerbaycanlılar olarak Allahın Selamını veriyoruz neden sucuk köfte vs yazıyorlar?

komik değil lütfen yapmayın.

Kardeş ülke diyoruz salam selam veriyoruz neden dalga geçiyorsunyz ayıp..

0|2
7|51

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen azarbaycan baku de 3 yılım geçti orada ilk basta bana garip gelen şeyler vardı ama sonra bakıyorsun ki azerbaycanlilara da bizim bazı şeylerimiz garip geliyor ama onlar hic bir zaman dalga geçme di benle ve anlamaya çalışmışlardır beni bu yüzden face den bir dostum baku ya da genceli olan biri salam dediğin de as nice sen derim hic dalga geçmeden azerbaycan candır can izmirden salam olsun size

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel ülkemin güzel esprileri takmayın, boşverin. Hepsi ergenlikten)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Ve Aleyküm Selam.

Boşverin siz onları.

1|4
    0|0
  • Dalga geçenlerde kişilik bozukluğu var, kendilerini başkalarına (Batıya) karşı aciz ve hor durumda gördükleri için, otomatikmen sizede o şekilde davranıyorlar maalesef. Onların hepsinin adına özür dilerim.
    Yapılan bir Psikaytrik araştırmada maalesef Türkiye Halkının akıl yaşı 12-13 yaş civarında yani ergenlik çağında, bu sebeple böyle davranmaları normaldir. Türkiye halkı henüz toplum olarak akıl yaşına eremedi.

1|0
    0|0
  • Ve aleyküm selam. Kim dalga geçiyor sizinle boşver o ergen kılıklıları! Severim azeri türklerini örnek @amrah-zade :)

2|0
    0|0
  • Ve aleykum selam

1|0
    0|0
  • Kardeşim bu ülkede kendine türk diyen ama ne türklükle nede müslümanlıkla alakası olmayan insan musvetteleri var, sen o keferelere takılma he de geç, hiç tartışma bile boşuna nefesini harcamış olursun

1|0
    0|0
  • Espiri yapmak istemiştir sadece yazıyorlar nedir ya bir tanesi yazdı diye tüm azerileri ateş altına atman saçma gibi :)

0|0
    0|0
  • öyle çok mankurt varki bu ülkede. ayıklayıp sınırdışı etsen nüfusumuz anca sizinki kadar kalır. bakma kuru kalabığa.

1|0
    0|0
  • Kardeşim onların alayı şerefsiz bakmayın siz onlara sikmayin canınızı zaten bende yeterince onların canını sıkıyorummm...

1|0
    0|0
  • Dalga geçenler insan değil o yüzden

1|0
    0|0
  • aleykum selam o danglaklara bakma sen :)

1|0
    0|0
  • Ulkedi espri kalitesi düştü. Cem yilmaz a yazik. Allah in selamini almayan kardesim de olsa affetmem

1|0
    0|0
  • sıgır cok, espiri kabiliyetleri o kadar iste

1|0
    0|0
  • Aleyküm selam bacım.. Nasılsınız? Herşey yolunda mı?

1|0
    0|0
  • aleykumselam

1|0
    0|0
  • Onlara bakma sen onlar ermeni tohumu bizden de size kucak dolu selamlar. Türkiyeyi satmayan yıllardır yanında duran tek ülkedir Azerbaycan nasıl sevmeyelim.

1|0
    0|0
  • Ve Aleykumselam gevseklere bakma sen komik olduklarini saniyor saklabanlar

1|0
    0|0
  • Bir bozkurt, köpeğin havlamasini duymasın..

1|0
    0|0
  • Kim geçiyor, ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam
    Mizah olarak düşün biz Azer Türklerini çok severiz

0|0
    0|0
  • o dedigin ülkeyle alakalı deyil bence karakterle ala kalı yoksa sizin ne kadar sami mi ve saygılı oldugunuzu ve bu yüzden biliyoruz toplum olarak sizi seviyoruz

1|0
    0|0
  • Siz salam diyirsunuz biz selam ama salam bir de sucuk anlami da var. O yuzden ama hilerek yapilan terbiyesizlik.

0|0
    0|0
  • Ahaha soruya guldum :D

0|0
    0|0
  • Aleykümselam beyni yanıklar güler

0|0
    0|0
  • Ne sucuğu ne köftesi

0|0
    0|0
  • aleyküm selam
    hoxladım

0|0
    0|0
  • Ve Aleyküm Selam
    Azerileri Severim :)

@amrah-zade

0|0
    0|0
  • aleyküm selam soy kardeşimiz

0|0
    0|0
  • aleyküm selammm aybalam

0|0
    0|0
  • Türkün özüdür kardeslerimiz

0|0
    0|0
  • Azerbayanlı kızları çok seviyom la çok tatlı oluyosunuz :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 6

• Dalga falan geçmiyorum azerileri severim.

0|0
    0|0
  • Şaka yapıyoruz kandaşım neden alınıyorsunuz biz türkler trollüz biraz, azeriler canımızdır. salam diyince bizde sosis sucuk diyoruz işte watf7egy8hu9ıjpoklwğ AZERİLER KALLPPPPPP

0|0
    0|0
  • Hepsi bir değil çoğu bizi seviyor

0|0
    0|0
  • İtin köpeğin maskarası oluyorsunuzz..
    Boşver onları kardeşim. ☺

1|0
    0|0
  • Neeeee

0|0
    0|0