Vizeler kalkmasi durumunda?

Avrupa yakinda vizeleri kaldircakmis... ilk gitmek istediginiz ulke hangisi olur, ve neden o ulkeyi secersiniz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yanımdaki spor salonuna 1 haftadır gitmeye useniyorum asdf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yunanistan

0|0
    0|0
  • bize hayatta kalkmaz. o kadar tecavüzcüyü , hırsızı ülkelerine sokup ne yapacaklar millet manyk mı

0|0
    0|0
  • Finallerde kalksın 😄

0|0
    0|0
  • Daha bu sabah ab'den açıklama geldi. Vizeler bu yaz sonuna kadar kalkmayacak diye. Ayrıca kalksa bile zengin bir millet değiliz, sadece uçak parası 500 tl kolay sanmayın bu kadar

0|0
    0|0
    • Turkiyede bir tatil yapmak avrupada tatil yapmaktan daha pahali... adam akilli hoteller..200 tl den basliyor fiyatlar

• Ciddimisn arkadaşım bu sene italyaya gideceğim üstelik yeşil pasaporta sahibim.500 euro sadece yatacak yer daha cebime 500 euro harçlık yaptım. Senin maddi durumun iyi olabilir ama bu ülkenin neredeyse yarısı asgari ücretle çalışıyor. Herkes sen değil ayrıca yaz bunu bir yere vizeler kalkmayacak

• ben gayet ciddiyim arkadasim... ben yurt disinda yasiyorum , burdaki hotel fiyatlari turkiyedeki fiyatlarla karsilastiriyorum, ve Turkiyedeki fiyatlar baya pahali bana gore... tabi herkezin maddi durumuna gore hersey... ve kalkar kalkmaz bilmiyorum orasini tam olarak

Erkekler Ne Diyor 2

• ben daha istanbula gidemiyom ne yurtdışı

0|0
    0|0
  • Finlandiya

0|0
    0|0
Yükleniyor...