Bir kız kollarında ki kılları niye almaz ki beğeniyor mu acaba bazı kızların kolunda erkeklerin kollarındaki kıldan çok?

Bir kız kollarında ki kılları niye almaz ki beğeniyor mu acaba bazı kızların kolunda erkeklerin kollarındaki kıldan çok?

Güncellemeler:
Görmüş olduk ki bakımlı arkadaşlar azınlıkta
Bakımsızlar cirit atıyor

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim kezbanlar dolusmus yarali olduklari yerden vurmussun hahahahah

0|0
    0|0
    • Ben hayatımda kimseye kezban demedim ama ilk defa dün bir kıza kezban diyesim geldi hadi kılları uzun olabilir eyvallah amma velakin o uzun kollu body giyip o kılları sıvayıp neden erkekler in gözüne sokuyorsun

• Sen bakma bunlara vay efendim neymis aldikca yine cikar diye almiyorlarmista genlerinde varmista bahane bunlar erkek erkekligini kadin kadinligini bilecek nefret ediyorum bakimsiz insanlardan

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben alıyorum ama bunu kadınlara dayatmak saçma erkekler nasıl maymun gibi geziyorsa kadınlar da gezebilir bunun üzerinden yargılamak yanlış.

0|0
    0|0
    • Yargılama değil tabi ki gezebilir ama neden insanların gözüne sokuyorlar

• Kimsenin göze soktuğu yok kıllı kollarla askılı giyip de gezebilir. Erkek nasıl o kollarla gezmekten utanmıyorsa.

• Dün olduğum pozisyon da sen olsan nasıl göze sokulduğunu görürdün

• Bilemiycem ben alıyorum

0|0
    0|0
  • Size ne ki? bakmayın o zaman
    Belki hormonal problemleri var ve aldığı halde hemen yeniden çıkıyor belki lezbiyen belki almak istemiyor size ne oluyor ki

1|0
    0|0
    • Şimdi bir insan senin gözüne bedenini soksa görmez misin

• İsteyerek zaten bakmam o tipe lezbiyen de bakmaz

• Arada sırada almıyorum zaten alınca kolum Pütür Pütür alerji oluyor kol dışında bu sıkıntı yok ama kolum alerji gibi oluyor

0|0
    0|0
  • Almıyorum ben çünkü tüye dokununca daha çok çıkıyor. O zaman da sürekli düzenli olarak almam gerekecek.

0|0
    0|0
    • Haklısın dır renktaş ama senin o kız kadar bakımsız olduğunu düşünmüyorum

• Empati kurmak insana çok şey kazandırır emin ol :)

• Öyle diyorsan öyledir

• Ben almıyorum çok az ve belirsiz bir de onunla uğraşamam

0|0
    0|0
  • Üşendiğinden alması biraz zor olabilir (bununla mı uğraşcağım düşüncesi ) , alırsam daha kalın olabilir düşüncesi olabilir , lazer epilasyonu daha kısa sürede olsun diye ve ne kadar ince bile olsa acıyor sonuçta ve bazı insanlar korkuyor ciddi anlamda korkuyor

0|0
    0|0
    • Anladım

• Benim gözüme sokmasa mesele yok şimdi o kezban vücudunu al git bakımsız

• Emin ol tanıyacağın en bakımlı insanım burcunun özelliklerini taşırım. Yarasına bastıgım çirkin erkek

• ama alsınlar ya bide uzun uzun

1|0
    0|0
  • Herkesin koluna kimse karisamaz

0|0
    0|0
    • Karışmak mevzu değil gözümüze sokmasınlar yeter

• Sanane be heryeri aliyoz bide onunla mi ugrascaz

0|0
    0|0
    • Erkeğe benziyorsunuz

• Ya git baska seyelerle ugras isin gucun yok mu milletin kiliyla tuyuyle ugrasyon

• Gözüme sokmasınlar uğraşmam

• Beğendiği için değiltir tabii ki. Belli olmuyodur. Bir de her derdini halleti bir kolundaki kıl mı kaldı

1|0
    0|0
    • Belli idi renktaş ım kendi kolumu gördüm bir an

• Kendin de diyosun psikolojik sorunlari var gibiydi diye. Sorunları varken kolundaki kilimi dusunsun

• Bunu şimdi düşündüm dün böyle düşünmemiştim

• Bende almıyorum biraz belli. Yazın sarartıcı kullanırım olmadı. Ugrasamam

0|0
    0|0
    • Uzun mu kısa mı senin ki çok uzun değilse problem yok

• İnsanların kollarını kesme o zaman

0|0
    0|0
    • İsteyerek kesmem zaten ama insanın gözüne sokulunca istemesede görüyor aynı tecavüz gibi zorla

• acıyor

0|0
    0|0
  • Kaş alan onu da alir aslinda ama bazilari malsa demekki

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum

• Muhteşem tespit

• Gercekci olalim. Tamam kadin erkek esit madem mevzu boyle.

• Alınsa hoş olur ama onları almakta zararlı birçok ünlü de kolunu almıyor

0|0
    0|0
  • Sen sor diye.

0|0
    0|0
  • üşeniyodur

0|0
    0|0
    • Mecburen gördüğüm şahıs üşengeç değil bakımsızlıktan dan dır kendine bakmayıp boş vermişlik diye düşünüyorum

• ya çoğu kadın bir kere alırsam hep alırım düşüncesiyle almıyo üşengeçlik bakımsızlık aynı şey.

• Olabilir

• Sanane ne gereksiz adamlarsiniz ya sirf bos lafsiniz ya soruya gel

0|0
    0|0
    • Sayın gizli kullanıcı o kolu gözüme sokmasa sormazdım

• Düşünüyorum mesele kıl değil bir görsen hak verebilirdin

• Offf

• Ben alıyorum

0|0
    0|0
    • O sensin şu an karşımda olan kişi erkek mi diye düşünüyorum kendi kolumu gördüm onda

• Birde alınca daha çok çıkmıyor mu bunun çözümü var mı

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence alinmali ama bunu dedikten sonra söyle birsey var. Neden erkekler de almiyor bazı erkekler goruyorum killi killi. Bence iki tarafta almali çünkü kisisel temizlik bu. Istersem almam denemez insan icine cikiyorsun bazilsri var misagirlikte bile lavabiya gidiyorsun killari dokulenler var alinmali. bir de bazi geri kafalilar erkek killarini mi alirmis diyorlar neye gore alir almaz diyirsun ilk zamanlarda erkek almadigi icin oyle kalmis bir de ataerkil bir toplumuz ya. Bence su tüy aliminda kadin erkek ayrimi yapilmamali.

1|0
    0|0
  • Kolu kıllı kız biraderimdir Kahveye okeye dördüncü olarak çağırırım, halısahaya maça çağırırım...

0|0
    0|0
  • Harbiden ya kadinlarin kol killari cok itici

0|0
    0|0
  • yok daha neler okadar olursa sıkıntıı

0|0
    0|0
  • salıvermiş kendini

0|0
    0|0
    • Sonra erkekler niye bakmıyor