Kapat

Ben gayim. Erkek arkadaşımla birbirimizi seviyoruz. İkimizinde evlenme çağı geldi. Ailelerimiz baskı kuruyor. Yardım?

Ben gayim.Erkek arkadaşımla birbirimizi seviyoruz.İkimizinde evlenme çağı geldi.Ailelerimiz baskı kuruyor.Yardım?

• Heteroseksüel bir kızla göstermelik evlen
    9%(4)8%(6)Oy Ver6%(2)
  • Lezbiyen bir kızla anlaşmalı evlen
    12%(5)9%(7)Oy Ver6%(2)
  • Türkiye'den kaç İngiltere'de erkek arkadaşınla evlen
    37%(16)39%(29)Oy Ver42%(13)
  • Ailene eşcinsel olduğunu açıkla
    28%(12)27%(20)Oy Ver26%(8)
  • Bilemiyorum, emin değilim
    7%(3)5%(4)Oy Ver3%(1)
  • Diğer (Belirtiniz)
    7%(3)12%(8)Oy Ver17%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• El ele tutuşun ve ailelerinizin karşısına çıkın da kalpten gitsin zavallılar.

0|1
    0|0
    • Bende lezbiyenim bir erkekle evleneceğim ve eşcinselliğe devam edeceğim böylece intikamımı almış olacağım. Bu gay arkadaşada aynısını tavsiye ederim. Yaşasın heterofobi (heteroseksüel düşmanlığı). Heteroseksüelleri aldatıp toplumdan intikamımızı alacağız. Çünkü heteroseksüeller bunu hakediyorlar onlara acımıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Ailene açıklama çünkü onları cezalandırma. İçinde bastır bunları, elinden geldiğince normal kadın-erkek seks ilişkilerine gir Zamanla gayliğe soğursun belki.

Saygım var size çünkü elinizde olan bir şey değil ama içinizde bastırmalısınız bunu. Hep bu dünya için hem de ebediyet için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayy neguzell darısı başıma 😂

0|0
    0|0
    • Bende lezbiyenim bir erkekle evleneceğim ve eşcinselliğe devam edeceğim böylece intikamımı almış olacağım. Bu gay arkadaşada aynısını tavsiye ederim. Yaşasın heterofobi (heteroseksüel düşmanlığı). Heteroseksüelleri aldatıp toplumdan intikamımızı alacağız. Çünkü heteroseksüeller bunu hakediyorlar onlara acımıyorum.

• @hghjjhjj sakin ol genç 😊

• içinden geldiği gibi yaşa

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ingilterede evlen kanki sjd

0|0
    0|0
  • Bende senin yaşadığın sorunu yaşadım, benim ailem çok tutucu olmaldığı için kolay atlattım umarım senin de öyle olur

0|0
    0|0
  • Saçma sapan yorum yapmışlar, onlara aldırış etmeyin...

0|0
    0|0
  • Hollandaya gidin evlenin

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kimse size rahat vermez bence Hollanda ingiltere gibi ülkelere gidin

0|0
    0|0
  • Lezbiyen bir kızla anlaşmalı evlenmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Rabbim sen bizi sapikliga dusurme. Bildigimiz yolda dosdogru kıl. Sizlere gelince benim kitabimda sizin sonunuzda belli ne oldugunuzda."Biz onları ibret olsun diye yarattik"

1|1
    0|0
  • Bilemiyorum altan.

0|0
    0|0
  • yap düğünü takayım çeyreği

0|0
    0|0
  • Bu işten vazgeç! Ya da sus millete kötü örnek olma

0|1
    0|0
  • Bence siz ölün.

0|0
    0|0
  • Lut kavimine olanlar size de olacak. Kac yasindan beri boylesin. Hormonlarla ilgilimi aciklasana

0|1
    0|0
  • O hollanda değik miydi ya lgbt evleniyodu

0|0
    0|0
  • Sizi anlayışla karşılayacak hatta size katılacak uygun bir kızla evlenirsiniz

0|0
    0|0
  • Çok yaşa moruk seyımde degıl bos gelıyo bana cunku sızın yasam tarzınız

0|0
    0|0
  • Evlenmeniz şart değil beraberde yaşayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • evlenmeyin.

0|0
    0|0

Yükleniyor...