Histrionik kişilik bozukluğum var ne yapmalıyım?

Arkadaşlar histrionik kişilik bozukluğuna sahibim bunun da farkındayım. Ger rçek duygularımla iletişim kurmakta güçlük çekiyorum ve sürekli olarak sahte davranışlar gösteriyorum. İnsanlar benimle ilgilensin diye uğraşıyorum. İlgi odağı olmadığım zaman rahatsızlık duyuyorum. Duygularım çok ani değişiyor. Fiziksel görüntümü kullanıyorum ilgi çekebilmek için. Başkalarının konuşmalarından kolayca etkilenebiliyorum. Kolay güveniyorum insanlara. İlişkilerimin normalden daha fazla yakın olmasını istiyorum ve bu hayatımda ciddi anlamda sorunlara yol açıyor. Ne yapmam gerek nasıl kurtulacağım :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kiz arkadasim vardi ozellikler birebir

0|0
    0|0
    • evet baya araştırdım tüm özellikleri var ben de ve iğrenç bir durum

• Gicik olurum bu karaktere bir de demek bir rahatsizlikmis

• ben de böyle olmasını istemiyorum ve engellemek için ne yapmam gerek bilmiyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Her hangi bir sıkıntın var mı içinde büyümüş olan bir şey, bunları tetikleyebilecek.. Ve psikolog yardımı flan denedin mi hiç?

0|0
    0|0
    • psikolog değil de psikiatriye gitmiştim ama ben farklı sebeplerden sanıyordum. bu kişilik bozukluğundan haberim yoktu yeni öğrendim ve araştırdım aynı beni anlatıyor.

• şu an bende psikiyatrist tedavisi alıyorum.. Ama ne denli yararlı bilemiyorum.. Senin sorununu oluşturan davranışları biliyorsun, hastalığında farkındasın.. Bir an önce kendini dizginlemeye ve o davranışların alışkanlığından kurtulmaya başlaman lazım hareketlerinde daha dikkat et.. O hastalığın belirtisi olacak bir şey yapmaya başladığın an farket ve durmaya çalış.. Kolay değil.. Ama zamanla olabilecek durum..

• evet deneyeceğim böyle biri olmak istemiyorum.

• Once bu kelimenin anlamini ogrenmemizi beklemelisin. He ben senin icin bunu ogrenmekle ugrasir miyim. Yok

0|0
    0|0
    • eğer soruyu tam anlamıyla okumuş olsan açıkladım zaten güzel arkadaşım.

• Senin icin iyilik, bagis, sadaka... Felan yapar miyim. Yokk!<<
      Bu "yok"u biraz j'ye yakin soyluyorum cok havali oluyor.
      Yok! Jşok!!
      Dunyada harf yok be bu duyguyu tanimlayacak.
      Sahane bir ses
      Yjşokh!

• anlıyorum !

• Tum ergenlerde var bu

0|0
    0|0
    • ergenlikle alakalı olduğunu sanmıyorum 22 yaşındayım.

• Tedavi

0|0
    0|0
  • psikiyatri polikliniğine git servise yatırsınlar 3 kür elektrokonvulziv tedavi al hiç bişeyin kalmaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• profesyonel yardm alın

0|0
    0|0
Yükleniyor...