Yalnızlık, işeyaramazlık, varken yokluk hisside nedir?

bu dünyaya ait hisetmiyorsam gitmeli miyim sizce? Ait hissetmediğim bir sevgili, hiçbir konuda destek olmayan bir aile, yalan dolan dolu iki yüzlü çıkarcı arkadaşlar... Sanki evet gitmeliyim.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşte tamda bunlara inat yaşamalı insan hayatın kuralı budur nekadar olumsuzluklar olursa olsun inadına dik durmalısın evet yanlızlık çok zor birşey bende bekliyorum hayırlısını diliyorum inş bir hayat arkadaşım olur diyorum olmasada inadına hayatın tadını çıkartıcam

0|0
    0|0
    • Doğru haklısın.. şu an bu soruyu sorduranda içimdeki bu his zaten ama yinede çok zorlanıyorum. Teşekkürler yorumun için. İnşallah hayat arkadaşını bulursun sende..

• Şu ara sınava hazırlandığım için zaten onlarla çok fazla muhattap olamıyorum.. Bana köstek olmaları dedikodumu yapmaları sinirlerimi bozmuyor değil. Haklısın benim elimde biraz daha güçlü durmam gerek. Erkek arkdaşımda işini gücünü eline aldığında herşey yoluna girer üzerinde durma diyor. Bu mutsuzluk biter inşallah..

• Teşekkür ederim tekrar..

En İyi Kız Görüşü

• Git yaaa kimsa sana samimi gelmiyorsa. Ulke disana cik kafa dinle yaa rahatlarsin.

0|0
    0|0
    • Ülke dışına çıkma olanağım yok ama atanıp uzaklaşma gibi bir olasılığım var.. Neden böyle oldu bilmiyorum ama zevk alamıyorum hiçbişeyden.. Gideceğim sanırım

• Gt yaa dedim gibi seni buraya. Baglayan busey yoksa gitmen en iyisi..😉

Erkekler Ne Diyor 2

• Güle gülee

0|0
    0|0
  • Dur bir hemen gitme bizimle kal biz buradayiz. cidden bak hic tanimadigim bir suru arkadas al iste hepsi burda:) gitme gitmee

0|0
    0|0
    • Bir arkdaşım bahsetmişti buradan sıkıldıkça burada takılıyormuş.. Yazmak istedim fikirlerinizi almak istedim teşekkürler çok nazikisiniz..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...