Tartışan bir çifte müdahale etmek mi doğru etmemek mi?

Dün eve giderken 26-27 yaşlarında bir erkek ve yine aynı yaşlarda bir bayanı tartışırken gördüm erkek kızın onune gecmis iki kolundan tutmuş bir şeyler anlatmaya çalışıyor Özür diliyordu kızda aklın nerde falan diyordu neyse bir an yavaşladım müdahale edecektim fakat sonra dedim başım belaya girmesin sonuçta benlik bir şey yok durduk yere bela alacağım başıma mevzu büyüyecek falan dedim yoluma gittim. Sonuçta bende kendi halinde sıradan bir vatandaşım ali kıran baskesen değilim herkese ceza keseyim. Ama yinede bilmiyorum doğru mu yaptım yanlış mı?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Etmem kimseye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ellemicen ne yaparsa yapsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğru yapmışsın

0|0
    0|0
  • Tanıdığım birileri de olsa müdahale olmam. Onlar eninde sonunda barışıyor ve kötü biz oluyoruz.

0|0
    0|0
  • Eğer ortada şiddet varsa fiziki veya sözlü farketmez bu durumda mudahale edebilirsin ama onun dışında karışmamak en iyisi. İlişkide 3. kişilerin yeri yok tartışma olsa bile

1|0
    0|0
  • Dogru yaptin tabiki bulasma

0|0
    0|0
  • Siddet olmadigi sürece müdehale etmem

1|0
    0|0
  • Doğrusunu yapmışsın şiddet olmadığı sürece karışma da çiftler arasında hallederler

0|0
    0|0
    • Halledebildiklerini pek sanmıyorum dediğim gibi erkek kızın karşısına geçmiş iki kolundan tutmuş bir şeyler anlatmaya çalışıyordu sanki gitmesine izin veriyordu tartışma nasıl sona erdi bilmiyorum

• İzin vermiyordu yazacaktım yanlış olmuş

• Etcn tabi

0|0
    0|0
  • Şiddet varsa bir şekilde olaya maydonoz olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• etmemek

0|1
    0|0
  • Müdahale etmek lazım

0|0
    0|0
  • Etmemek

0|0
    0|0
  • Ortada aşırı bir tartışma yoksa doğru olan karışmamaktır

0|0
    0|0
  • bırak yav yesinler birbirini beni hiç alakadar etmez kimsenin hayatı

0|0
    0|0
  • Karismamak lazim. Ama tabi kizi zorluyorsa cekecen kenara bir dk birader hayirdir falan diye

0|0
    0|0
    • Ya adam silahı çıkarır iki tane mermiyi kafamizin içine bırakırsa o zaman ne olacak hiç alakam olmayan bir şey için ölüp gideceğim

• Karı - koca arasına girilmez
    ★★★★ #Ağır - #abii ® ★★★★

0|0
    0|0
  • banane hıamına

0|0
    0|0
Yükleniyor...