Evlendiğiniz adam çocuk istemiyorsa ne yaparsınız?

Evlendiğiniz Ada'm çocuk istemiyorsa ne yaparsınız ?

Sanırım çok ciddi kafa karıştıracak bir soru?

0|0
30|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendiğim adamın çocuk istememe gibi bir şansı yok sldjdkddkkd

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Bende onu istemem.
    Ki zaten çocuk istemeyen biri ile evlenmem namümkün.
    Hayatta en çok istediğim şey anne olmak.
    Taksın sepeti koluna, herkes kendi yoluna.

0|1
    0|0
  • Bu konu evlenmeden önce, hatta ilişki yavaş yavaş rayına oturduğunda konuşulması gereken bir konu bence. İstemeyebilir, sen ne kadar istiyorsun o düşünülmeli. İstiyorsan üzücü yollar ayrılabilir.

0|1
    0|0
  • En baştan söylemeliydi!

0|2
    0|0
  • valla istemiyorsa saygı duyarım zaten ülke ülkelikten çıktı yakında çoluk çocuk aç kalır bu ülkede biyerde çocuk olmaması daha mantıklı baksanıza ülke içinde ülke oldu artık..

0|1
    0|0
  • Yok oyle bir adam

0|1
    0|0
  • Spermlerini çalarım diyormuşum ajsj. En baştan bunu öğrenir ve yolumu ayırırdım

0|1
    0|0
  • Topla pilini pirtini ananin evineee derim 😂

0|2
    0|0
  • Ben istiyorsam oda istiycek

0|2
    0|0
  • Nedeni mantıklıysa okey ama değilse bye

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce sorulması ve söylenmesi gereken bir şey. Ama oldu da evlendikten sonra öğrendim, eşimden ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Zaten evlenmeden konuşulur bu

0|0
    0|0
  • Böyle bir düşüncesi vardıysa önceden söylemeliydi!

0|1
    0|0
  • Götümü yesin

0|1
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Parfüm ve Kozmetik ürünler ne denildiği zaman dünyada akla gelen ilk firma olan Avon; 1886 yılında David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Günümüzde 100'den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisi ve 10 milyon $’lık cirosuyla dev bir doğrudan satış şirketidir. İstatistiklere göre her 4 saniyede avon ruju satılmaktadır. Avon'un merkezi New York'ta bulunmaktadır. AVON markasını diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği ise ilk günden bugüne iş modelinin kadınların güçlenmesi üzerine kurmuş olması dır. Avon kendisini tam 125 yıldan beri dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayarak karşılamaya çalışalan şirket olarak tanımlar. uye olmak isteyenler bana mesaj atin...

0|0
    0|0
  • Bunu bana daha önce soylemeliydi!

0|1
    0|0
  • Ne diye evleniyormuş o zaman

0|1
    0|0
  • Bende istemiyorum sorun yok.

0|0
    0|0
  • zamanla ikna etmeye çalışırım bende pek isteyen biri değilim ama başlarda tabi 4-5 sene yalnız çift olarak tadını çıkarmak isterim daha sonra çocuk evet

0|0
    0|0
  • mutlu olurum

0|0
    0|0
  • Yaparım ona mı sorcam

0|0
    0|0
  • Hay hay derdim.
    Allah aşkına çocuksuz hayat mı olur istiyorsa yapmam bende

1|0
    0|0
  • herşey onun isteyip istememsiyle olmaz ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Off çocukla kim uğraşcak bende istemem

0|0
    0|0
    • Seninle kim uğraştı peki bunu düşündün mü? Annen

• Evet ama annem elindeki tüm riski alıp sorumluluk aldı şimdi çocuk yapıp onun herşeyine bakmak nerdee türkiyede kesinlike olmaz zaten

• bir sekilde haberi olmadan olur

0|0
    0|0
  • İstemesi için elimden geleni yapardım bence sende ikna etmeye çalış... Belki işe yarar

0|0
    0|0
  • Evlendiğm adam çocuk istemiyorsa, bu bir sorun teşkil etmez. Çünkü ben de çocuk olayini bitirdim hayatimda. Artik tatli, mutlu, herşeyi brlikte paylaşacağim bir hayatin hayali var kafamda.

0|0
    0|0
    • Çocuksuz bir evin tadı tuzu olurmu ya😔Çocuk fikrini sağlık problemlerinden dolayı mı çıkardın?

• Hayir allaha çok şükür bir sağlik problemim yok. Şu an ki yaşimda çocuk için çok geç.. belki evlendiğim insanin çocuğu olursa ona anne olurum :)

• Evlenmeden önce bilirim onu zaten.

0|0
    0|0
  • Boşarım net

0|1
    0|0
    • Ya çok seviyorsanız?

• Pişman oldun mu peki?

• Hayır çünkü zor ve kötü evlilikti cok yıprandım

Erkekler Ne Diyor 8

• O zaman ben sorarım ne ok yemeye evleniyorsun diye.. Meyvesiz ağaç ancak kersete ve kağıt yapımında kullanılır.

0|0
    0|0
  • ada sevgilinmi

0|0
    0|0
  • Evlendiğim adam cocuk istemiyorsa yapacak bisey yok istese bile yapacak bisey yok hadi onuda gectim ben gay degilim niye adamla evleneyim mk

0|0
    0|0
  • ben hiç istemiom

0|0
    0|0
  • Eger hanim istemiyorsa kusura bakma bosanirdim (kesin degil)

0|0
    0|0
  • Buyuk konysmayim ayrilabilirim

0|0
    0|0
  • Bu konu evlenmeden once konusulur uyusmazlik olur zaten

0|0
    0|0
  • Ayrilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...