Ergenlik zamanlarınızda dinlediğiniz türkçe rap şarkı var mıydı görüşe atar mısınız :) ?

Ergenlik zamanlarınızda dinlediğiniz türkçe rap şarkı var mıydı görüşe atar mısınız :) ?

Sagopa kajmer ateşten gömlek falan dinliyordum ağır ergenmişim ya :D :D

#YASEMin :)

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Vesveseli düşüncelerden sakın. İnsanın kalbi, sazlık ve orman gibidir. Orada aslan gibi de, yaban eşeği gibi de fikirler bulunur.

1|0
    0|0
    • bu şarkının sözleri mi

• peki teşekkür ederim siz beni duymuyorsunuz :(

• Diyorsun ki; ben sana gönIümü verdim. İyi de gönüI dediğin nedir ki ey sevgiIi? Ben sana hiç gönIümü verir miyim? Çünkü gönüI dediğin toprağa girince toz oIur, toprak oIur. Ben sana ruhumu veririm. Çünkü ruhum sende sonsuzIuk oIur. :( :(

• Ergenlik döneminde ceza dinleyenler mutlu sagopa dinleyenler mutsuz oldu

1|0
    0|0
  • Şunu dinliyordum, hiç unutmam 😂😂
    https://www.youtube.com/watch?v=wPQUE9XtZi8

0|0
    0|0
  • Kila hakan -ceza nın bir şarkısı vardı o güzeldi 😂😂

1|0
    0|0
    • kila hakan şu tombalak olandı galiba cezayı elektirk çarpmış diyorlar küçüken ondan hızlı şarkı söylüyormuş

• Valla elektrik mi çarpmış bilmiyorum ama iyi söylüyo. Kila hakan tombalak olan değil ayrıca

• Hic rap dinlemedim

0|1
    0|0
  • Dinle 😂😂https://youtu. be/puM5832jtsg

1|0
    0|0
  • sago candır..
    başka da rapçi tanımam..

0|0
    0|0
  • Hiç rap dinlemedim

0|0
    0|0
  • Ceza dinliyodum çok pişmanım :D

0|1
    0|0
  • Türkçe kızmayın ama çok kötü gerçek bir rap dinleyeni olarak söylüyorum Türkçe rap denen şeyi Dr. Dre , ıce cube , 2 pac ne bilim Lil Wayne Rick Ross duysa ağlar valvahi adamlar der sahipi olurdu

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer baytar :)

0|0
    0|0
  • Siz ergenlikte dinleyin, biz çocukken dinlerken :D

0|0
    0|0
  • Ne alaka ağır ergenlikle? Ateşten gömleğin sözlerini kaç tane olgun şair yazabilir de ritme uydurabilir? Ben hâlâ dinliyorum o şarkıyı.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...