Sevgilinizle sosyal medya şifrelerinizi paylaşır mısınız?

Ben şifremi vermedim vermemde isteyen kişi güvenmiyordur. Söyler misiniz sizce doğru mu?

0|1
25|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu senin özelindir, vermen gerekmez. Ona şu açıklamayı yapabilirsin, arkadaşlarınla yazışmaların ona anormal gelebilir ama senin için normaldir, bu bir kadının kahvehane muhabbetinin içine girmesi gibi, bütün sohbetleri basit bulursun hatta kadınlar hakkında konuşanları yadırgansın. Bu da onun gibi senin arkadaşlarınla sohbet ortamını bilmediği için tüm yazışmaları görmesi yanlış anlamasına neden olur. yüklediğin fotoğraflar, aldığın beğeniler sorun olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bence sakladığın birşey yok ise çok rahatlıkla verebilirsin.. şayet vermez isen kafasında soru işareti kalır sağlıklı bir ilişki olmaz :) sen kendini biliyorsan çekinecek birşeyin de olmamalı zaten 1 girer 2 girer ondan sonra da birşey bulamayınca birdaha aklına bile gelmez ;)

0|0
    0|0
  • Hayat paylaşınca güzel

0|0
    0|0
  • görüşüne katılıyorum biz de sevgilimle hiç öyle bir konu dahi açmadık şuana kadar açarsak güven sorununu ortaya çıkarır

0|0
    0|0
  • Yokki

0|0
    0|0
  • Hayir anca eşim olan insanla paylasirim

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İstesede vermem. Herkesin özel bir alanı olmalı

0|0
    0|0
  • Tabiki.

0|0
    0|0
  • verilmemeli.. her insanin ozeli olmali.. isteyen insanin guveninden suphe duyarim ve guveninden suphe duydugum insanla birlikte olmam

0|0
    0|0
  • hyrrrrrr

0|0
    0|0
  • Hayir..

0|0
    0|0
  • Evet.
    Sevdiğim kişiden saklayacak hiç bir şeyim yok.

0|0
    0|0
  • canımızı vermışız hesabı nıye vermeyelım :))))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle paylaşmam. En yakın arkadaşıma veiririm de sevgiliye asla.. Çünkü ne var ne yok siliyolar :D

0|0
    0|0
  • dogru paylasımın aynenn

0|0
    0|0
  • Ben verdim biliyor @betyyy

0|0
    0|0
  • Alakasi bile yok bence ben veriyordum onun kini de lullaniyordum yani guvenmedigimden değil

0|0
    0|0
  • Bende hiçbir şekilde vermem..

0|0
    0|0
  • yani veririm :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim olduğunda sosyal ağ kullanmam. (Henüz sevgilim olabilecek bir kadın tanımadım)

0|0
    0|0
  • Tabiki de
    ★★★★ #Ağır - #abii ® ★★★★

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Hayır paylasmam. Dediğin gibi düşünüyorum. Bir insan başkasıyla beraber oluyor diye ikisi birleşip tek insan olmuyorlar, herkesin kendi hayati var.

0|0
    0|0
  • paylasırım

0|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun. Biliyor hepsini, benden çok giriyor bir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Kullanmiorm ki

0|0
    0|0
  • evet bilir hepte çok girmez hesaplarıma

0|0
    0|0
  • dogru.

0|0
    0|0
  • paylaşmam. birlikte olduğu kişinin hayatının her alanında mutlak bir kontrol sağlamaya çalışan insan kendine en fazla ne kadar güvenebilir ki? saygımı yitirirdim anında.

0|0
    0|0
  • hayır vermem onunkinide istemem güvensizlikten baska bısey degil diye dusunuyorum. sonucta bir özelimiz o var :D

0|0
    0|0
  • Evet veririm

0|0
    0|0
  • Hayir o bir birey ben farkli bir bireyim paylasmak zorunda degilim guvenmeyen gidebilir saygi olmali iliskide

0|0
    0|0
  • Paylaşırım birşey saklamam

0|0
    0|0
  • bir halt yememişsem verirdim zamanında

0|0
    0|0
  • hayir herkesin kendi alani vardir güvenmiyorsa kapi orda zaten tutan yok

0|0
    0|0
  • Ya zaten sevgilim dediğin kişiye güvenmeyip de şifreni veremiyorsan sevgilini de sevgini de gözden geçir yani.. .

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • olsa paylaşırdım galiba

0|0
    0|0
  • Tabi veririm. Çünkü saklayacak hiç bir şeyimiz yok birbirimizden.

0|0
    0|0
  • veririm alırım buniar normal

0|0
    0|0
  • Vermem asla

0|0
    0|0
  • Paylasirim :)

0|0
    0|0
  • sevgilim kimki vereceğim, en doğrusunu yapmışsın.

0|0
    0|0
  • paylaşmam istemem de önce güven olmalı

0|0
    0|0
  • zamanında farmville oynarken domateslerimi biçiver diye verirdim :) zaten şimdide telefonda hep açık girer bakarız biirbirimizin faceine vs. bir sakınca yok.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...