Hadi ayağa kalkalım bugün neler yapalım?

Güneş gene doğdu üzerimize elhamdülillah... Kendimiz ve diğer insanlar için bugün bir iyilik güzellik yapalım.. neler yapabiliriz

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sahilde raki balik yapalim hiaaa 😆😆

0|0
    0|0
    • Balık ne güzel nimet rakı ne kötü içecek biri iyi biri kötü bunlar birlikte insana nasıl sıhhat verecek ve bunun adı nasıl iyilik olacak..

• Tamam abla.

En İyi Kız Görüşü

• Kimsesiz cocuklar yurdunu ziyaret edebilirik

1|0
    0|0
    • İşaallah o fırsat bizimde elinize geçer bir yetimin başını okşarız senin için şimdiden sevindim iyiliğin mübarek olsun

• Yapabilirsek ins amin

Erkekler Ne Diyor 7

• çalışıyorum..
    çok şükür =))

0|0
    0|0
  • babamı kaybettım sırkette varlığım yokluğum bellı degıl... hiç birsey yapasım yok. uyumak düşünmemek ıstıyorum.

0|0
    0|0
    • Birgün hiç yaşanmamışa döner bütün acı hatıralar.. unutma Allah sabredenleri sever

• Kuşlara simit atabiliriz 😂

0|0
    0|0
    • Kokay gelsin bugünün iyiliği bu olsun istersen daha fazlasınıda yapabilirsin

• Yeter daha ne abartmayalım 😂

• Hepinize benden ayran

0|0
    0|0
    • O halde elinde ayranlar mahallede gördüpüne ikram edecen kolay gelsin bence lokum olsa daha iyi olur genelde tatlı seven milletiZ özellikle çocuklar

• selam hepeıne bende kas bıyık alımı

0|0
    0|0
    • Berbersin sanırım abi kolay gelsin iyiliğin daim olsun

• saoll tesekur ederım kardesım cok saoll ıyı guzel sozlerın ııcn ama reklam oluyormus burda yetkılıler kızo

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Oturmaya mi geldik kalk

0|0
    0|0
  • Çarşı pazar gezelim. :)

0|0
    0|0
    • Yeryüzünde gezin dolaşın ve Allahın nasıl her şeyi yerli yerinde kusursuz yarattığına şahid olun Allah bunları boşuna yaratmadı tabii bizide değilmi?

• TEVEKKELTÜ ALALLAH. :) HER AN VE HER ZAMAN TEVEKKÜL İÇİNDE OLALIM DE Mİ? :)

Yükleniyor...