Evlendikten sonra ailenizde tek kaldınız mı? Eşiniz bunu sorun etti mi?

Evlendikten sonra genel anlamda eşlerimiz ile gitmek isteriz ailelerimize evet. Fakat bazı durumlarda tek gitmek, bazen kalmak durumunda kalabiliriz. Bu konuda eşi ile sorun yaşadığınız oldu mu? Tek kalmanı istemiyorum. Ya da bir haftasonumuz var evde dinlenmek istiyorum gibi yanıtları oldu mu?

Sizce bu durumda ne yapabilirim? Herkeste olduğu gibi ailem benim için çok değerlidir ve vazgeçilmezdir. Tabi ki eşimde aynı şekilde. Eşime nasıl bir yaklaşımım iyi olacaktır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kaldım, etmedi

0|0
    0|0
    • 5 aylık evliyim daha önce 1 kere ailemde kaldım. Kardeşimin sınav öncesi günü olduğu için. Şimdi ise annem hasta biraz ondan gitmek istiyorum. Eşim hiç böyle yapacak insan değildir. Nasıl bir yol izleyerek, normal olduğunu belirtebilirim?

En İyi Kız Görüşü

• O konuda şanslıyım çünkü istediğim zaman giderim ailemle kalırım ve istediğim zaman eşim gelir beni alır sende gel birlikte kalalım dersem itiraz etmez hafta içi bile olsa işe ordan gider hattâ ben annemlerde kaldığımda o bana sorar bende kendi annemlere gidiyim mi diye ben izin almam o alır. Ama bunun tam tersi olan da var kuzenim bir kez olsun kalmamıştır annesinin evinde eşinin işi olduğunda bile adam gece 2 de gelip almış biri ya bir şekilde eşini ikna edeceksin bu durum için ya da huzurun bozulmasın diye kalmayacaksın

0|0
    0|0
    • Normalde eşim sorun çıkarmazdı. bir değişti anlam veremiyorum. Bende sürekli giden bir insan değilim zaten. Daha 2 gun once onun aılesınde kalmak durumunda kaldım ornegın ona da laf ettı sadece benım aıleme degıl ama benım aılem konu olunca ben tabı kı usteledım ve konu daha fazla uzadı. Sizce de normal bir durum değil mi? Acaba yeni evli olduğumuz için mi kalmamı istemiyor. Malum toplumumuz da soyle bısey var aman neden esı ıle gelmemıs gıbı bunu dusunebılır mı dıye dusunuyorum. Çıkar yol bulamadım acıkcası yardımcı olabılır mısınız :)

• Çok yeni evlisiniz evet ilişkinin başındasınız ama 10 yılda görüşsen bir insanın gerçek yüzünü evlenmeden göremiyosun. Akşam eşini al karşına onu sevdiğini söyle sonra annenin rahatsız olduğu için yanında olmak istediğini söyle fazla kalmam falan de tatlı dille ikna etmeye çalış ama bir kez tamam gitmiyorum dersen bidaha zor en başında ne yaparsan öyle gider ben eşimin yapma dediği şeyleri yapmamış olsaydım şimdi onun emrine amade ağzına bakan biri olurdum o bana neyi yapma dediyse ya öyle mi deyip yaptım tabi huzursuzluklar olmadı mı oldu meselâ arkadaşlarımı kıskanırdı hep güler geçerdim bir gün bir arkadaşımla görüşeceğimi söyledim hayır görüşemezsin ben izin vermiyorum havalara girdi neymiş o bekarmış ve gözü hiç tutmamış ağzının payını verince bidaha hiç bir arkadaşıma karışamadı tabi her erkek bu kadar sabırlı da olamaz kötü tavsiye vermek istemem ama istediğin şeyler için huzurunu bozmadan mücadele et

• Bu akşam gideceğim zaten anneme. Fakat bidaha tekrarlansın istemiyorum bak huzurumuz kacacak vs dedı ıstemıyorum bundan sonra bu son dıyor ama ben oyle olamam. Örnek benim annem babam kardesım hasta olacak ya da bana ıhtıyacı olacak ben duramam kı yerımde.. Bu konuda tatlı dılle ıkna etmem lazım. Sizce ben mı haksızım? Bugun esımle bu konuda mesajlastık ve sey dedı herhangı bı konu olsa aılenı benden onde tutacagına adım gıbı emınım boyle devam et dedı ama bende dedım bak ben onde tutmuyorum ama anlamanı beklıyorum tek kendı aıleme yapmam senın aılene de yapıyorum bılıyorsun dıyorm ama anlatamıyorum maalesef.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...