Kapat

Erkekler zeki kadınlardan korkuyor mu?

Ben bu genellemeyi evde kalmış, kendini zeki sanan, kibirli hatunların yalnızlıklarıyla avunması olarak görüyorum. Şayet her evlenen zekasız olmadığına göre fazla komik değil bu şimdi? :)

Erkekler zeki kadınlardan korkuyormuş öyle mi?

0|0
7|54

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 53

• Erkekler zeki kadından korkmuyor ama zeki kadın kendisini birşey sandığı için kimseye pas vermeyip evde kalıyor kedi köpek besliyor sonrada erkekler korkuyo oluyor. Gerçi zeki kadını geçtim kuru fasülye gibi kızların havyar gibi havası var bizim ülkemizde.

1|0
    0|0
  • Zeki kadin az oldugu icin korkmayiz bilakis severiz

1|0
    0|0
  • Sorma gitsin:"😨

1|0
    0|0
  • Hayır korkmam
    Ben sadece kadının edepsiz ve inançsız olanindan korkarim... Zekilik korkulacak bir şey mi ki?

O soruya bunu yazmışım.
    Buraya da yapıştırayim fikrimi...

1|1
    0|0
  • Yoo neden korkalım

1|0
    0|0
  • Aynen öyle. Kim bir aptalla bir ömür geçirmek ister ki dünyanın en güzel kadını olsun isterki bir vakitten sonra boğulursun

0|0
    0|0
  • Aslinda erkekler zeki kadina bayilir cunku; zeki kadin evini, esini, cocuklarini ceker cevirir, zeki kadin bas tacidir. Lakin zeki oldugunu sanan, irisbi kilikli karilar vardir, isleri gucleri fitne-fesat cevirmek, ortaligi birbirine katmaktir, iste erkek o karilardan kacar haci 😉

0|0
    0|0
  • hayır tam tersi zeki ve kıvrak zekalı kızlar daha çekicidir çünkü onlarla daha kolay uyum sağlarsın odun gibi yaşamaktansa kendilerini geliştirmeyi tercih ederler :) birlikteyken canın sıkılmaz her daim ortaya bir fikir atarlar ya da senin düşünce ve planlarına uyarlar :)

0|0
    0|0
  • zeki hatunlardan neden korkulsun zeki kadınlar candır..
    seni fazla yormaz

0|0
    0|0
  • Az önceki arkadaş ve soruya ithafen soruluyor gibime geldi.

0|0
    0|0
    • Gece gece ilham perim oldu. Bitiyorum bu kadar özgüven patlamasına..

• Ben kendimden yola çıkarak konuşmuştum oysa ki :/

• Bende kendimi anlattım.

• Ben de zeki olanını istiyorum o ne olacak şimdi

0|0
    0|0
  • korkmuyor... -kendini zeki sanan kadınlar-a tahamül edemiyor... -kendini
    zeki sanan kadınlar-da bunu korku olarak algılıyor.

0|0
    0|0
  • Erkek zeki kadında korkmaz. Sadece tanıştıklarında bir erkeğin kadın aradığı özellik zekasıdır. Zeki kadına ilgi duyarız. Erkekte üste kalmaz. Cevapı yapıştırır

0|0
    0|0
  • benim en grizekalı sevgilim elektrik mühendisiydi , ama evime bir klima montajı bile yapamadı kendisini belli etti yinede

0|0
    0|0
  • Hee zeki kadınlardan korkuyoruz, asıl zeki kadınları tercih ederim be ben , napim şimdi eve tıkanmış tipsiz kadın, sırf zeki diyede olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Zeki kadınlardan koruklmaz...

Onlarla çay içilir, muhabbete girdiğin zaman saatler durur... Olaya hep handikaplı başlarlar. Şarap gibidir, eskidikçe tadı güzelleştir. Sana birşeyler katar, sürekli almaz...

0|0
    0|0
  • Kadın zeki olmalı.
    Genellemeleri sevmem,
    bu genellemeyi avuntu olarak görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kadınlardan zaten korkulur birde zekiyse yandık zaten :D

0|0
    0|0
  • Haklılık payı var

0|0
    0|0
  • benim olmazsa olmazımdır ama fazla zeki kadından çekinen tipler de görmedim değil :/ bence bu iş kendi zekan ile orantılı ;)

0|0
    0|0
  • hayır zeki kadınları seviyorum, onlarla birlikte oluyorum..

0|0
    0|0
  • Hayirr

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • erkekler canım ya zaten hey allahım

0|0
    0|0
  • Asıl zeki kadından korkulmaz

0|0
    0|0
  • Gotume söylesinler onu :D

0|0
    0|0
  • Savunma degil cidden korkuyor erkekler yonetilmek istemez bu yuzden zeki biriyle beraber olmak da istemez

0|0
    0|0
  • Yoo o kim ki korkucam ondan :D

0|0
    0|0
  • Sen ne diyosun yolumu değiştiriyorum.

0|0
    0|0
  • zeki, güzel ve bunun farkındaysa tehlike ama tehlikeyi severim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• zeki duran kadın iticidir onlar için safa yatmak hep işlerine gelir.

0|0
    0|0
  • Hemcinslerine evse kalmış vs demen gercekten igrenc!! herkes koca meraklisi degil bazilarinin tercihi böyledir!! Ve evet zeki kadinlardan korkuyorlar!

0|0
    0|0
  • Erkekler zeki kadınlardan çekinir doğal olarak.

0|1
    0|0
  • Zekayı seven erkek de çok

0|0
    0|0
  • evet zeki kadın demek herşeyin farkında olan kadın demek oyuzden erkek için sıkıntı ;)

0|0
    0|0
  • Zekamla ezerim.
    Korksunlar bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...