Babanızı reddetmeyi düşündünüz mü?

Bıktımbu adamdan. Uyanık olduğu saatler bilfiil üzerime konuşup duruyo bütün derdi sıkıntısı ben olmuşum daha şerefsizliğim mi kalmadı daha namussuzluğum mu kalmadı. Adam sanki tanrı herşeyin en iyisini o biliyo biz malız bütün hataları biz yapiyoz. Hiç o hata yapar mı tanrı o tanrı. Yediğim lokmayı saymaya başladı yeminle. Baba değil şan babası bülent ersoy bile daha iyi baba olur. Yeter ya reddecem gitsin bir nedir arkadaş canımdan bezdirdi huzurum kalmadı intihar edecem nerdeyse bunun yüzünden ya lanet olası pislik

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Reddettim ve boşattım annemle mutluyum mutluyuz :)

0|0
    0|0
    • Ulan yeminle aklimda yok degil

• Kardeşim yaşın 25 ben bunu geçen sene 19 yaşında yaptım huzursuzluk veriyorsa yol ver zaten niyetini anlayınca adam olucaktır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır asla

0|0
    0|0
    • Neredeyse 15 senedir aynı sen olsan napardin

• 25 yaşımdaydan lokmaların sayılması normal 😂

• Allah askina nasıl bir normal anlayisin var siz mi anormalsiniz ben mi anormalim abi bir insanin yediği yüzüne vurulur mu bu nasıl insanlık bu nasil islam ahlaki bu nasil bir toplum etiği

• Kimbilir neler ediyon adama

0|1
    0|0
    • Allah şahidimdir kendimden başka hiç kimseye zararım yok. Onun derdi faydam yok diye para bekliyo para. Olmayınca da ne şeref kaliyo ne namus yediğimiz lokmayı sayiyo

• Hakedene asiyim abi. Benden tek bir fayda göremez bundan sonra. Gün gelir muhtaç olursa da ettiklerini eline veririm. O zaman dank eder.

• Her durumda da kaybeden sen olursun. Hem dunyani hem ahiretini yakarsin

• Ne olursa olsun yinede baban dir

0|0
    0|0
    • Olur mu öyle şey baba olmadan önce insan olmayı öğrensin bugüne kadar bir kuruş parasını almadım hayatı para derdi para çalış bana ver hesabinda

Erkekler Ne Diyor 4

• sen onun yasina gel herseyi daha iyi anlarsin ozaman yasin 25 ama olgunluk sifir.

0|0
    0|0
    • Beni tanımadığın için bu yorumu yapman normal. Ama ben hem kendimi hemde onu çok iyi tanıyorum derdini de çok iyi biliyorum. Ama devası bende değil o bunu bilmiyo

• belli ki sen de onun oğlusun.. :)

0|0
    0|0
  • Çalışmıyormusun boşmusun.

0|0
    0|0
    • Boşum bro hep ondan zaten gerçi çalışınca da aynı bisi degismiyo şiddeti değişiyor sadece

• Evden kovdum, bir kaç ay sonra da annemin merhameti yüzünden geri kabul ettim. Yaptığı hata çok büyüktü, kovarken bile vicdanım cız etti ama affedemezdim.. Nasıl bir tavsiye veririm bilmiyorum ama mesafe koy, bırak konuşsun vır vır ilgilenme bile. Sinirlenip çok çıkışırsa , asıl senin derdin ne diye başla hesap sormaya. 15 yaşında değilsin, 25 yaşındasın akıl olarak bir erişkinliktesin. Sor hesabını. Belki hata sende, belki ortada bir hata yok.

0|0
    0|0
    • Aylardir tek kelam etmiyorum. Yüzüne bile bakmıyorum. Oturma odasına bile girmiyorum o orda diye. Hiç durmadan yatana kadar konusuyo. Odamdan duyuyorum hep. Cinnet geçirecem sonunda.

Yükleniyor...