Aniden biten sohbetlerin sebebi nedir?

Bir anda kesiliyorsa sohbet sebebi nedir?
Muhtemelen bir çoğumuzun başına gelmiştir böyle bir durum.
Şahsi fikrim kişinin sizi flörtü olarak görmüş olması ve umduğunu bulamayıp sessizce yok olması.
Eğer böyle değilse ne?
Peki ya siz neden aniden sohbetinizi kesersiniz birisiyle? Ya da yaparmıydınız öyle bir şey?

0|2
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen beğenmediysem gözüm tutmadıysa sessizce keserim sohbeti.. ama kırmam sonra konusurz derim ondan sonra arkasını getirmem cevap vermem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızların bizden istediği yanıtı alamayınca hemen yaptığı şeye aniden sohbeti bitirme denir bu sene fazlasıyla yaşadım dengesiz insanların yaptığı birşey iyikide olmuş dedirten bir olaydır :)

1|0
    0|0
  • Yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Yapmam, yapan da zerre umrumda olmaz. ailem yanımda olsun yeter bana. onun dışında kimsenin yokluğu koymaz
    #Krogenç®

1|0
    0|0
  • Sohbetten kasıt internetten mi yoksa dışarıdaki hayattan mı? Eğer internetse şahsi fikrim şu internetten konuşmak sıkıcı oluyor belli bir yerden sonra. Dışarıdaki hayattaysa eğer yine sıkılmış olmaktır ya da konuşacak konuların suyunu çekmiş olmasıdır.

1|0
    0|0
  • Büyün söylenecekler söylenmiştir. Bütün susulacakları susmak lâzım gelir.

1|0
    0|0
  • Bendede oldu böyle birşey. Karşılıklı olarak bir anda mesaj atmayı kestik :D neden oldu bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Seni elemiş. Diğer adayları değerlendiriyor.

1|0
    0|0
  • üşenirim bazen ama genelde içimden gelmez zaten birisyle konuşmak ondan dolayı net bir cevap vermem aslında

1|0
    0|0
  • Bir de ben sormak istiyorum mesajı görüp 2 3 saat sonra yazmak neden bu 1 değil 2 değil? Görüşünü merak ettim

1|0
    0|0
    • Konuşmak istemiyorum diyemeyecek olan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir bu. Kendilerince bir çözüm olduğunu düşünürler. Ama sanıldığının aksine genellikle işe yaramayan bir yöntemdir. Belirtmekte isterim ki bazen işe yaradığı da görülmüştür. Bu sebeple de yapılır.
      'Ya Tutarsa.

• Ah be Oğuz. Sadece bizi mi.
      Hayatı zorlaştıranlar her iki cinstede mevcut.

• Doğrudur :)

• ego.

1|0
    0|0
  • İnsanız yaparız güven olmaz.. Daha cazip teklifler bulunca ilk kavşakta u atan yavsaklar çok..

1|0
    0|0
  • Hic oyle bisey yapmadim ama karsilastim

1|0
    0|0
  • Frekans dogruvdegilmis dogru frekanslara sahip insan bulmak gerek banada cok oluyor

1|0
    0|0
  • sevmem ondan.

0|0
    0|0
  • Sıkıldıgı için olabilir sürekli sen aynı yemeği yermisin ve aynı kiyafetleri giyermisin onun gibi düşün konuları sektiricen sürekli ki sıkılmasın

0|0
    0|0
  • Konu bitmiştir kendini tekrar ediyordur kendini

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadım ama yalnızım denerim olmaz

0|0
    0|0
  • Eger bir sohpetin devam etmesini istiyorsan. Enteresan tavırlar sergilrmelisin.. Yani karsı taraf seni daha cok merak etmeli.. İlgi duydugu sürece sohpet bozulmaz

0|0
    0|0
  • konuşmaktan mutlu olmadığın insanla sürekli sohbet etmenin alemi yok

0|0
    0|0
  • Baştan başlaması hata zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• ben yaptım. çünkü korkttum ve günah ve aynı hataları tekrar yapmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • kız doğdu diyorum :P

0|0
    0|0
  • demek ki konuşmak istemiyor, neyin çabası bu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...