Delirdim mi ki ben?

2015 sonuna dogru ciddi anlamda bunaltildim ailem tarafindan konu dar pantolonum idi ve o kadar biktirmislardi ki ozellikle abim anlar beni dedigim kisiden darbe yiyince cok kotu hissetmistim ve o zamanlar oda spreyimiz vardi bir ara almayi birakmislardibfakat simdi tekrar almislar inanin o spreyin kokusu bana o gunleri hatirlatiyor anlamadim bu durum niye?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• haah bende bu konuyu çalışıyordum. seninki koşullu şartlanma, buradaki uyarıcıda oda spreyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• neden dar giymekte ısrar ediyorsun?

0|0
    0|0
    • Neden sordun?

• Bu tezin dogru olabilir ancak etrafimdakilerden ve onlarin eylemlerinden ne kadar uzak kalmaya calissam da etkilendim kabul ediyorum. Peki sen ne onerirsin ileride o tarz pismanliklar yasamamam icin?

• Orta yolu bulmanı öneririm... Aileni karşına almadan da bunları yapabilirsin... Sık sık dar giymek yerine ara sıra giymek gibi..

• git baska bir sprey al koy..

0|0
    0|0
  • Psklojin bozuk.

0|0
    0|0
    • Hangimizin degil ki ah ah bu insanlar kafa falan birakmiyor psikolojinin duzgun olabilmesi icin bir tane insanla bile muhattap olmamalisin

• Kendine bağlı, güçlü ol, kimseden etkilenme

Kızlar Ne Diyor 1

• Koku ünsanlarda hatıraları tetikleyen bişey... Annene durumu anlat bir daha almasınlar... Olanıda atın... Kötü anıları hergün hatırlamak ve obları tekrar yaşamak güzel bişey değil...

1|0
    0|0
Yükleniyor...