Günaha mı girdim? ne yapmam lazım?

yurt arkadaşımla aynı odayı paylaşıyoruz ilk dönem normaldik bir sorun çıkmadı ben ona o bana yediğimiz seylerden ikram ediyoduk istedigin bişey olursa al falan demişti bende bikaç kere almak zorunda kaldım. şimdi aramız kötü geceleri beni uyutmuyo ışık 3 e kadar açık ders çalışıyo bende uyuyamıyorum inatla beni rahatsız ediyo ben onu rahatsız etmemek için elimden geleni yapmama ragmen. benim hakkıma giriyo her gecr 3 de yatarak ben 3 saat uykuyla okula gidiyorum psikilojım bozuldu. oda değişikliği yapıcam helallikte isteyemem bir muhabbetmiz kalmadı çok tartışyık çünkü. bişeylerinden yemiş olmam ne kadar günah ne yapmam lazım

0|1
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diye günah olucak oda senden alıp yemiş sonuçta. Ya böyle şeylere pek takılma, hani takılma dediğim günah değil tabiki bu oda şeylerine pek takılma diyorum, arkadaşlıkmış falan. Çoğu faso fiso çıkıyo zaten. Zamanla tanıyor insanlar birbirlerini ve emin ol hepinizin birbirine hakkı geçiyodur orda yani. Toplum yaşam alanı orası ve hani hak olayına giriyorsak o kız seni rahatsız etmiş , senin uykundan çalmış. Sen ondan o derece bıkmışsın ki oda değiştirmişsin ve oda senden mutlaka birşeyler yiyip içmiştir. Not falan almıştır, birşeyler mutlaka olmuştur. Takılma pek boşver.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya yemiş olsanda onun sana yaptığına bak

0|0
    0|0
    • evet hergün okula 3 saatlik uykuyla gidiyorum söylediğim hale uygulamyada geçmiyo inatla ders çalışmasa bile uyumuyo o ışık hep açık

• öyle yapıcam rahatsız eden o ben odamı değiştiriyorum bunada sinir oluyorum. psikolojm bozuldu artık patladım bugun

• Psikolojini böyle düşüncesiz insanların davranışlarının bozmasına izin verme

Erkekler Ne Diyor 23

• Oda değişikligi yap bir an önce.
    Değilse bu uykusuzluk seni mahveder.
    Bünyen bozulur.
    Belli ki bilerek yapıyor bu edepsizligi..
    Üzerinden zaman geçince konuşursun bu meseleyi de... Dert etme. Bu hassasiyetini de kaybetme hiç. Ne çok değerli bu düşüncen, bir bilsen...

0|0
    0|0
    • maffediyo ruhsal durumum yerlerde mutlu değilim. bunca zaman sabrettim bişey demedim kalbini kırmıyım az kaldı bitmesine okulun diye kendimden odün verdim değmezmiş

• evet özel yurttt

• O zaman düş hakkının peşine...

• Keşke öyle oda arkadaşlarım olsa.

0|0
    0|0
  • bu yasda bu zihniyet halineze acidim

0|0
    0|0
  • Onu Allah bilir de. Soyle odanizi degistirin. Boyle olmaz sıkıntı olursa ufak capli kavga cikar zaten odanizi ayirirlar.

0|0
    0|0
  • Kulak tıkacı al ve göz bandları var. Ve kafan rahat olur.

0|0
    0|0
  • odayı değiş sonra pişmn olur

0|0
    0|0
  • Şimdi çık :D

0|0
    0|0
  • Takma kafana odani degistir ya da bu durumdam rahatsiz oldugunu dile getir adam olsun o kiz asabini bozmasin

0|0
    0|0
    • hiç eyvallahı yok tamam kusra bakma kapatcam dese nerde. işin ne zaman biter erken uyancam diyorum bilmiyorum bende erken kailcam yapacak bişeyim yok diyo sürekli, ama onu rahatsız edici ufak bişey yapsam hemen söyler bende uygulardım bu kadarda düşüncesiz bencil olamaz biinsan ya

• Habersiz yediysen söyle ve helallik iste eğer haberi varsa gerek yok ama sen ne olursa olsun ona söyle sonuçta sana demiş alabilirsin diye onun bir günahı olmaz ozaman

0|0
    0|0
    • helallik alamam çünkü büyük kavga ettik onunda eyvallhı yok o kendini hiç suçlu görmüyo

• Ondan habersiz bişeyini yedinmi yani gizli

• Seni kazığa oturturlar ote alemde :)

0|0
    0|0
  • Bumu şimdi problem :D

0|0
    0|0
  • Sen onu yerken rizasi oldugu icin gunah falan sayilmaz heralde

0|0
    0|0
  • Helallik işte ya da telafi et

0|0
    0|0
  • Günah nerede? Ben göremedim izin verdiği bir konuda neden günaha gireceksin ki

0|0
    0|0
  • ya konuya öyle bir girdin ki aklıma çok fesat şeyler gelmişti ama neyse ki öyle değilmiş :D

0|0
    0|0
  • Otur herseyi konuş.

0|0
    0|0
  • Kafayı yersin böyle. Adam gibi konuş kapat ışığı de. Öyle ufak tefek şeylerin hesabı olmaz

0|0
    0|0
    • söylüyorum zaten ama hiç kapatamam ders çalışıyorum 3 de ders mi çalışılır vizesi finali olsa neyse

• bugun o yöntemi yaptım kavga çıktı

• Dışardan sigorta kutusunu bul sigortaları indir git yat paşa paşa

• Izin verdiyse gunah olmaz ki

0|0
    0|0
  • Odan değişince git yanına de senin bana hakkın geçmiştir bnim sana helal et hakkını de olur biter.

0|0
    0|0
  • Muhatap olma onunla

0|0
    0|0
  • aman boş ver insanın olduğu her yerde problem var

0|0
    0|0
  • Eğer o yediklerini o izin verdiyse benden habersiz istediğin gibi al ye dediyse bundan kul hakkı olmaz ondan habersiz rızası olmadan yedi isen kul hakkı olur. Helallik almanız iyi olur bir birinize iyiliğiniz dokunmuş eğer alamıyorsan da arkasından hayır dua edersin.

0|0
    0|0
  • Girmedin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi de ders çalışıyormuş normal belki gece çalışabilenlerdendir niye yediklerinden günaha giriyorsun onu anlamadım

0|0
    0|0
    • gitsin etüt odasında çalışsın gece lambasını kullansın kimseyi rahatsız etmek zorunda değil

• muhattap olamam aynı kafadan olan insanla bujrda herkes beni haklı görürken senin bu şekilde demen seninde bencil insan olduğunu düşündürtür

• yettin ha ama bencil bencil sus artık tanımıyorsun etmiyorsun yeter ben senden daha anlayışlı biriyimdir belki bu geldi mi aklına hayır neden çünkü sen hep haklısındır

• bırseylerınden yemıs olmana mı takıldın... boşversene..

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Oho onlar uzun işler ama sen helallik almaya bak. Sonuçta iki tarafta biseyler yapmis

0|0
    0|0
  • öpüşün barışın ya. helallik iste helal ederse sıkıntı yok. hem başta da izin vermiş zaten

0|0
    0|0
  • İyilikle anlat konuş

0|0
    0|0
  • Bizdede oyle mallar var sende yorgani cek kafanaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...