Nasıl mutlu olacam ben?

üni mezunuyum kaç aydır işsizim evdeyim param yok dışarıya da çıkmıyorum adam akıllı dost diyebileegim bir arkadsım yok maddi olarak ailem de sıkıntıda kafam çok karışık :S

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız değilsin:)

0|1
    0|0
    • sevindim diyemicem çok zor durum ya :S

• ben pişmanım öyle yapmak lazımdı 4 sene gençligimin en güzel yılları o vize senin bu final benim diye geçti sonra bana gir kasiyer ol diyorlar :S liseden sonra bir alanda çalıiıp uzmanlaşmak aynı zamanda açıktan okumak şu an çok mantıklı geliyor ama iş işten geçtii

• Kpss olmuyormu

En İyi Erkek Görüşü

• Derdini anlatacak insan arıyorsun buyur dinlerim abicim yeter ki mutlu ol üzülmeye değmez bu kahpe dünya

0|1
    0|0
    • kardesim üni okuduk bitirdik bir hevesle her sey mezun olunca anlamaya basladım, o aldıgım burslar kesildi mezun olunca ailedende para istenmiyor artık iş desen adam akıllı iş yok zaten dost denilecek insan kalmamıs ya da bende yok nasıl mutlu olayım ben

• Neyse sağ ol abi vallah seninde kafanı şişirdik kusura bakma iyi geceler Allah emanet ol takma kafana sende abi düzelir herşey

• saolasın sende aeo

Kızlar Ne Diyor 1

• bende sendenım... unıv mezunuum ıssızım ıs yok... bende mutlu olamıyorum

0|1
    0|0
    • çok kotu bir durum ya 8 aydır bir iş bulamadım, daha doğrusu çar çakalın yanında çalışmak istemiyorum adam gibi kendimi geliştirecegim bir işe bulamadım kaç tane mülakata girdim olumlu geçiyor geri dönmüyorlar torpil mi dönüyor bende mi kısmet yok anlamadım

• aynen ben de mulakatlara gıdıyorum.. tamam oldu kesın ıyı gectı dıyorum... ama sonuc husran... torpıl... tek acıklaması.. mulakatlar yapılmıs olmak ıcın yapılıyor.. sonuclar onceden bellı

• malesef ya insanların hayalleriyle oynuyorlar ben her görüşmeye bir heves hayalle gidiyorum ama sonu hüsranla bitiyor artık gorusmeye gittigimi aileme soylemiyorum olumsuz olacak diye

Erkekler Ne Diyor 6

• sana diyecegim tek sey illa mezun oldugun bolum ile ilgili is yapacaksin diye birsey yok. piyasada is yok degil is begenen yok.. insanlar maasi iyi olsun isi guzel olsun ust duzey olsun istiyorlar.. ama ekmek nerdeyse biz ordayiz. sadece sevdigin is olmasina dikkat et yeter.

0|1
    0|0
  • Ne iş olursa hemen başla kardeşim.

0|1
    0|0
    • abi o duruma geldim artık zaten sistem işverenleri destekledikçe benim gibi insanlar boyle olacak hep

• Bende işletme mezunuyum, biraz iş arasam en fazla mağazada satış danışmanlığı bulurum. Bizi bu seviyeye düşürenler utansın kardeşim, sen boşver ne iş olsa yapmaya bak. Elin bollaşınca alternatifleri değerlendirirsin.

• eyvallah teşekkurler hayırlısı olsun hakkımızda allah büyük

• :D ayni ben

0|1
    0|0
  • Az çok deme bir iş bul. Daha sonra mesleğine uygun bir iş bulursun.

0|1
    0|0
    • parayı begenmemzlik yapmyorum ki nereyle görüşsem bir aksilik çıkıyor, bazı işleri de lisans mezunu olarak kendime uygun goruyorum küçümsemiyorum ama yediremiyorum kendime

• adanadayım

• lisans mezunu iktisat mezunuyum

• denize acil.

0|0
    0|0
  • İstersen olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...