Sigara kullananlar gercekten acayip itici degil mi?

Herkesin kendi tercihidir.. Parfüm kokmak yerine sigara kokmayi tercih eden insanlara sesleniyorum.. Hadi cebinizi düşünmüyorsunuz sagliginizida mi düşünmüyorsunuz hadi bunuda düşünmüyorsunuz peki ya çevrenizdeki insanlari zehirlemeye ne hakkiniz var? En azindan otobüs duraklarinda icmeyin dumani gelmiyo saniyosunuz belki ama gercekten acik alanda nefes alamiyoruz.. Icenler ve icmeyenler siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Sigarayi birakamayacak kadar karakteriniz zayıf mı?
Arkadaslar amacim kimseyi kirmak degil bana kirilan olduysa eger hakkinizi helal edin

1|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Hiç hoş değil kendilerine zararları var zaten o cepte çevresine daha çok zararı var, onu da geçtim çok itici 😒

0|1
    0|0
    • Topragim nerde zikkimlanirlarsa zikkimlansinlar hic umrumda bile degil bana zarari oluyorsa gitsin baska bir yerde icsin otobus duraginda icmek nedir ya ben o kokuyu cekmek zorunda degilim ki? Ter koksa daha iyi en azindan zarari yok

• He iyi bari ((:

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• saygı beklıyorsan saygı duy. bukadar basıt. bu senın ıcınde gecerlı. sıgara kullanıyorum ama gidipte sıgara ıcmeyene boyle sıg seyler soylemem. git ter kokusunu cek ozaman kardes.

0|1
    0|0
    • Sigara icmeyen kul tablasi gibi kokmadigi icin zaten diyemezsin evet.. Saygi beklemiyorum ztn.. Cunku bunu fazlasiyla gosteremiyosunuz o yuzdende acik acik diyorum durakta sigara icenlere saygim yok onun haricinde kim ne yapmak isterse yapsin.. Ter kokusu cekilir en azindan sadece pis kokuyo sigara gibi baskasini zehirlemiyor..

• Cok guzel ins. Komple birakirsin hani seni dusundugum icin diyorum ama sen bilirsin yinede ki senin gibi bir insanin komple birakmasini isterim

• bu zararlımı zararlı. dogru lafa bırsey denmez. bendekı tıryakılık ıste. haklısın dogru lafa ne denır. bırakmak lazım

• sende nefes almassın olur biter.

0|2
    0|0
    • Ben nefes almayacagima karsimdakinin nefesini keserim o zaman olur biter :)

• Iceni var icmeyeni var.. Nerde iciyosaniz icin ama en azindan sunu otobus duraklarinda yapmayin bizde beklemek zorunda oldugumuz icin geliyo kokusu ve rahatsiz oluyoruz.. Ki yediginiz kufurunde haddi hesabi yok.. Herkesin kendi hayati.. Ama acik alanda bir otobus duraginda zorunlu olarak bekliyoruz kapali alandan sayamaz misiniz otobus duraklarini?

• Nefes almaasin diye bisimi var merdivende okulda orda burda her yerde icionuz bizi zehirlionuz istemedende olsa kul hakkina girionuz

• herkesin kendi yaşamı sonuçta kurcalamamak gerek ayrıca bazıları sigarayı keyfi bırakmaz kendimden biliyorum karakterle alakası yok

0|1
    0|0
  • Evet öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence tam tersi sigara içenler daha çekici oluyor. İnsana ayrı bir hava katıyor sigara içmeyenler bana asosyal gibi geliyor. Sigaraya gelene kadar akşam olur yediğiniz ne idüğü belirsiz gıdalar gdo'lu gıdalar bünyeye daha çok veriyor. GDO tarımsal zirai ilaca reaksiyon göstermiyor bu yüzden daha çok mahsül edebilmek için daha fazla zirai ilaç kullanıyorlar, bu da bünyeye daha fazla zehir demek oluyor.
    sigara içen bir insan ortalama 65 yıl yaşıyor içmeyen dumana maruz kalan bir insan 75 yıl yaşıyor ama gdo'lu bir gıda ile beslenen insan ortalama olarak 30 ila 35 yıl yaşıyor. sigarayı günah keçisi ilan edene kadar gdo'ya karşı savaş verin çünkü gdo yavaş bütün gıda maddelerine girmeye başladı.
    Böyle devam ederse ortalama insan ömrü 35 yıla düşecek sigaranın zehri vücuttan atılabiliyor ama gdo'lu gıdanın zehri vücuttan atılamıyor ve kalbe akciğerlere giden ana kanalları tıkayarak ani ve erken ölümlere neden olabiliyor sigara ile uğraşana kadar gdo' ya karşı mücadele verin...

0|1
    0|0
    • Da gdo ne alaka? :) dediklerinde dogrusun gdoyada karsiyim ben zaten

• Senin icin dua edecegim :)

• Eyvallah sağolasın Allah razı olsun. :)

• sigara kullanan insanlari zekali ve karizma buluyorum sahsen sagliga zararli olmasa allah sahidim gunde en az 100tane icerdim.

0|2
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum özellikle kızlar çok itici.

0|2
    0|0
    • Aynen bakiyorum kiza taş gibi sigarasini yaktigi an bitiyo hersey bulent ersoydan farksiz oluyo gözümde

• Sigara psikolojiktir. Evet kokusu iticidir.. Mesela ben bugün hic icmedim. Dsarda biri sigara yaksa annda kokuyu alrm

0|1
    0|0
  • Bizi pasif içici yapiolar bende rahatsız oluom mk

0|1
    0|0
    • Bazilari isi abartip yere balgam bile atiyo:D sesli sesli soyluyom valla hic affetmiyorum pislik ya balgam atti hayvan dedim bir kizardi.. Ki hakettide bnce

• Ben Yalnızken yanımda sen mi vardın Yapram?
    Teselli ettiniz de biz mi sigaraya başladık mk?

0|1
    0|0
Yükleniyor...