Yarın ilk işiniz, sizin için eskimiş olan ama aslında yepyeni duran kıyafetlerinizi ihtiyaç sahiplerine vermek olsun mu?

Giymeniz için yalvarıp duran, ama sadece birkaç kez giydiğiniz ve dolapta esir kalan kıyafetlerinizi ihtiyaç sahiplerine vermeyi düşünmez misiniz?

1|1
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Zaten küçük kalan her şeyimi, küçük kızçelere veriyorum komşu kızlarına falan bize önce komşunun karnını doyuracaksın diye öğrettiler.
    Ama belediyenin bir toplama merkezi var bazende oraya götürüyorum onlara uymayacakları. Hatta etiketli bir çok eşya götürmüşlüğümde var.
    Yüreğine sağlık senin abim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşündüm tabii ve sağolsun kuzenlerim 40 çift ayakkabımın tamamını vermiş ihtiyaç sahiplerine. O yüzden uzun süre kimseye bir şey vermeyi düşünmüyorum ihtiyacım olduğu için :D

1|2
    0|0
  • Doğu da bir şehire dahi göndermişliğim vardır. Sadece yakınımda bulunan ihtiyaç sahiplerine değil, elimden geldiğince uzanabildiğim yere yardım eli uzatırım.
    Uygunsam mutlaka yenisini değilsem elimde olanları gönderirim.

0|1
    0|0
  • Kıyafetlerimi zaten sürekli ya benden küçük akrabalarıma ya da ihtiyaç sahiplerine gönderiyorum.

0|1
    0|0
  • giymicegim şeyi almam. eskiyene kadar kullanirim. musrifligi sevmem

0|1
    0|0
  • günaydın gereklı yerlere gidiyolar zaten :9

0|1
    0|0
  • Giyinmediklerimi ihtiyaç sahiplerine hep veririm.
    Çok güzel bir hatırlatma oldu yine de 😊.

0|1
    0|0
  • Hayır, eşyalarım özel.
    Ben temiz kıyafet alıp veriyorum etiketiyle

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eskileri ben her zaman ihtiyaç sahibine veririm evde şimdilik eski yok

0|1
    0|0
    • Kutluyorum. Yüreğinize sağlık.

• Ve vermem için eskimesinede gerek yoktur her zaman
      Bazenleri hevesle alıyorum biraz giyince beğenmiyorum eskimedende ihtiyaç sahiplerine verdiğim oluyor

• Haklısınız ama bu eylemi gerçekleştirecek insanımız maalesef çok az.

0|1
    0|0
    • Çoğalalım o halde. Çok mu zor. İşte bu bir zincir olsun mesela. Siz de en yakınlarınıza söyleyin. Onlar yakınlarına. Böylece halka genişlemiş olur. 100 kişiden 10 kişi bile başarı sayılmaz mı?

• Bu işi üstlenen ciddi kurumlar ve dernekler var.

• Beni dahil duyarlı vatandaşlarımızı bilgilendirmemiz gerekir

• Veririm

0|1
    0|0
  • adamin dibisin... sosyal mesaj..

0|1
    0|0
  • Senede iki konteyner kiyafet yollariz afrikaya..

0|0
    0|0
  • Düşünmem

0|0
    0|0
  • Valla kardeş bizim inekleri otlatan birisi var iki senedir ona veriyorum. Daha önceleri ise kim olursa veriyordum rast gele...

0|0
    0|0
  • olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...