"Benim mezhebim Özgecan'ın babası kadar geniş değil" ne düşünüyorsunuz?

Öğretmeniyle ilişki yaşadığı için intihar eden Cansel'in babasının bu cümleyi kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

1:18'de bahsettiğim lafı söylüyor..

Böyle insanlara tahammül edemiyorum. Bu adam (?) hakkında konuşursam benden tiksinebilirsiniz. Şimdilik susuyorum.

Özge'nin babası da buna "o beyefendinin kaldırabileceği yük demek ki biraz ağır gelmiş." diyerek aşırı saygılı bir cevap vererek şaşırttı..

İşi de iyice magazine dökmüş gibi oldu..

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya şimdi ölenin arkasından da konuşulmaz ama bu adamın kızı kendi isteğiyle adamla birlikte oldu. Tacavüz bile değil. Bu adamın yükü ağır gelmemiş , bence sindiremediği için canı yanan ailelere bok atıyor.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ne anlamda dedigini bilmem ama aci yaristirir gibi davranmasi abes olmus. Kiz da bu adamin evdeki tavrindan cekindigi icin bunalima girip intahar etmistir belki de. Donup kendine baksa millete laf edecegine, daha iyi olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Acıkcası doğru söylüyo. Serefsizin teki yüzünden gencecik cocuğun ölücek sen Ada'm ölünce yok efendim yaradılanı severim yaradandan ötürü falan diceksin kameralara oynar gibi. Ben bu babanın daha haklı olduğunu düsünüyorum. İnsana insanlık göstereceksin

0|1
    0|0
    • İyi de kimse ona "hangisinizin mezhebi daha geniş" veya "hanginiz daha namuslu" diye sormamıştır eminim..

Böyle bir açıklama yapması gereksiz.

• @ByPoseidon sacmalama psikolojik bir travma babası arkasında dursa n'olur ülkede bu kıza Nasıl bakılacağımdan haberin yok herhalde.

• Aile baskısı ve suç üstüne kalmış zanlı efenim.

0|0
    0|0
  • O beline taktığı silah mı?

0|0
    0|0
  • Kimse sevgi kelebeği olmasını beklemiyor tabi ama Özgecan'ın babası ne alaka... Eleştirecek insan kalmamış sanki.

0|0
    0|0
  • Video kesik kesik. Neyin üzerine dedi, hangi soru için dedi, biri bir şey dedi de ona cebanen mi dedi. Bu medyaya güven olmaz. Tabi haksız da olabilir, göründüğü gibi de olabilir. Fazla şaapmamak lazım

0|0
    0|0
  • S... kik beyinli insan müsvettesi

0|0
    0|0
  • Anlayana

0|0
    0|0
  • ben anlamadım ne demeye çalışmış yani ve özgenin babasıda ne demeye çalışarak cevap vermiş?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zaten kizcagiz boyle bir babasi olfugu icin intehar etmistir gelip boyle bir adama nasil anlatsin bu kizin arkadinda bilr durmaz kani bozuk.

0|0
    0|0
  • Bence kalp kirici dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Cansel olayı palavra. Bu da terbiyesizlik etmiş.

0|1
    0|0
  • Çok buyuttuler herkes öldü işte kapatın gitsin

0|0
    0|0
  • özgecanın babası adam, diğeri madam

0|0
    0|0
  • çöplükmüsün sen

0|0
    0|0
  • Kızının katilinin ardından allah rahmet eylesin der miydin sen?

0|0
    0|0
    • Alakasız bir konuda açıklama yapmış olmasına değiniyorum.. Söylediğinin doğruluğu-yanlışlığı tartışmaya açık değildir burada. Bunu anlayabilmen lazım.

• Sordukları soruyu duydun mu da

• Nasıl bir soru bu cevabı vermeye itebilir? Ve o soruyu cevapsız bırakırsa ne kaybeder?

Şimdi Özgecan'ın babası da çıkıp "o da kızını olgun adamların önüne yatırmış" dese haksız mıdır?

Yükleniyor...