Türk'ten başka kimseyi sevmemek faşistlik midir?

Bazı dallamalar faşistlik diyor da... Ben Türk'lerden başkasını sevmem. Yabancı arkadaşlarım da oldu. Pek ısınamam, alışamam, sevemem. Bakın ben onların ırkıyla dalga geçtiğimi, saygısızlık ettiğimi söylemiyorum, sadece pek sevmediğimi söylüyorum. Dolayısıyla ben gerçekten Türk olan ve kendini Türk hisseden, Türk kültürüyle yetişmiş bir insana alışabilir ve onu sevebilirim.

-Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.
-Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayıp kendini Türk hisseden her insan Türk'tür.
-Tanrı Türk'ü korusun.

Türk'ten başka kimseyi sevmemek faşistlik midir ?

0|2
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben mantikzizlik derim gereksiz yani bosuna sacma sapan bir sey

0|0
    0|0
    • Saçma sapan olan şey buna faşistlik demek mi yoksa benim sadece Türkleri sevmem mi ben orasını anlayamadım?

• Sadece faşistlik olup olmadığını söyleyebilirdin. Kimsenin benim bu tür düşüncelerime ''gereksiz'' demesine müsaade etmem. Ettirmem ! Annem olsun aynı cevabı ona da veririm. Ki erkek olsan o zaman sert cevabı alırdın, ama bayansın, terbiyem el vermiyor. Kalbim kırıldı falan ayağına yatmayın.

• İyi geceler.

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek zorunda değilsin. Kendi ırkını üstte görmek ya da başkasının ırkını aşağıda görmek ırkçılıktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkün türkten başkasıyla dostu yoktur sözü kadar dogru bir söz yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fasistlik kendini baska irkdan yuksekde gormekdir Turkler asla turkiyede fasist olamaz yetki yok birinci sinif muameleside yok ama avrupada var kusura bakmayin ama kimse diyemez turklere fasistsiniz diye.

0|0
    0|0
  • Değildir tabiki Sevmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • Faşistliktir.

0|0
    0|0
  • manyakliktir peikopatliktir aklini kacirmisliktir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...