Hiç farkında olmadığınız halde kırmızı ışıkta geçseniz, trafik polisi gelse ve 291 lira ceza yazsa tepkiniz ne olur?

Tepkiniz ne olur?
Tam kıl, laftan anlamayan, umarsız, ceza yazmak için resmen size kasmış ne yaparsınız?

Haberiniz bile yok kırmızı ışıkta geçtiğinizden..
200 kırmızı ışık ihlal ve ruhsatta yanında bulundurmama 91 lira..

Güncellemeler:
Moto kuryeyim her gün motor kullandığım gelip geçtiğin boş bir yol.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Evlat acısı gibi oturur insanın içine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardesim ilk olarak farkında olmadan geçmen ceza yazılmamasına sebep olamaz. Sana kırmızı iken yayaya yeşildir. Farkında olmadan yayaya çarpıp öldürsen, ne diyeceksin? Farkında degildim mi diyeceksin. Koşulsuz trafik kurallarına uymayan herkes cezalandırılmalı. Yaşanabilecek bir ülke için bu gereklidir.

0|1
    0|0
  • soruyu yaya olarak okuyup kötü hissederdim heralde diyecektim kiiii açıklamanı okudum.. altımda bisiklet olsa bile kırmızıda dururum, dalgınlık yapıp araçla geçersem ceza gelse öderim, ve trafikte dalgın araç sürdüğüm için kendime kızarım, iyiki kmseye bir şey olmadı

0|1
    0|0
  • Hem kural ihlali yap. İyide olmuş. Birilerinin trafikte ki egosu için masum insanların canına kasıt olmasın. Bende iyi bir alman arabası var sağ şeritte hız sınırını geçmiyorum. Arabam arabasına herşeyi ile fark atar ben ego yapmıyorum adam sol şerit boş gelmiş bana sağ şeritte selektör yapıyor. Şimdi kızacaksın ama şunu da düşün bu ceza seni bir kazadan kurtardı. Dahada dikkat edersin ışıklara. Yoksa bir gün dikkat etmezsin biri seni biçer sen birini biçersin bir yayayı ezersin. Genç ömründe toprağa gitmek ya da birini ezip hapse düşmek ya da kendi aracında ailenden sevdiklerinden birine zarar vermekle sonuçlanabilirdi. O yüzden bu cezadan çok bir işaret olarak algıla dikkatin için.

0|0
    0|0
  • boyle seylere izin vermem bu yuzden ehliyetim yok.

0|1
    0|0
  • Kirmizi da gectiysem farkında olmasam ve yol bomboş olsa dahi ağzımı açmam ama polis gıcık gıcık konuşursa tamam konuşma yaz cezayı falan derim :)

0|1
    0|0
  • İcimden kufur ederim kendime :)

0|0
    0|0
  • Olmasi gerekende bu zaten. Kimse turkiyede kurala uymuyor sana ders olmus bu bir daha yapmasin

0|0
    0|0
    • Vay ak. ya ulen farkında bile değilim neyin dersi..

• Goruyoruz hergun kirmizi isikta gecen arabalari kac cana mal oldular. Kural kuraldir

• Moto kurye olursan anlarsın :)

• en guzeli ruhsat icin kesilen hali yere yani

0|0
    0|0
  • farkında olmak zorundasın. ceza kesmesi doğal insan hayatını 291 liraya alamazsın.

0|0
    0|0
    • Yav arkadaş moto kuryeyim..
      Yol bomboş.
      Üstelik trafik polisinin iddasına göre yanından geçmişim..

• araba olmasa bile sinyaline kadar vermelisin. alıştırcaksın kendini.

Yükleniyor...