Artık evden biktim?

Aslında çok derdim var. Ama hayatım boyunca hepicime attım. Şöyle başlayım ben küçükken de iyi bir hayat geçirmedim. Görünüşte babam annem çok iyiler bize ne istesek alıyorlar. Ama annem okumamış kadının biri. Bana ergenligimi zehir etmişti. Ben sokakta az fazla seslendim duymadım diye iner herkesin iÇinde Dove dove eve sokardı beni. Sonra da babana söyleme diye tehdit ederdi. Zamanla değişti tabi daha da sevecen olmaya başladı. Ama çocuk kalbi unutmaz ya ben unutmadim. Ve hiç bir zaman adam akıllı arkadaşlık kuramadim. Hep eziklik vardı neden bilmiyorum. Birine Nasılsın demeye utanirdim. Sonra hayvanlar dostum oldular. ÇÜNKÜ kalbim kırılsa yanlarına giderdim asla bana zararvermezlerdi onlara yemek vermek onları izlemek moral verirdi bana. Sonra insanlar hakkımda pis demeye başlamışlar anneme. Kedi köpek sevip oksadigim için. Annem bunune için bile tehdit etti. Sonra o da alıştı hayvan sevgisini geçirdim ona da. Daha sonra babam değişti. Benim küçükken eli kesilse uzulecwgim babam şimdi ölse üzülmem dediğim biri oldu. Çünkü eski sevecenligi yoktu artık. Eve gelse konuşmak istesem dinlemedi hiç. Nasılsın desem cevap yok ben de mal gibi kahve ister misin çay işter misin. Ama telefonuna baktığımda başka insanlara balım canm kuşum dediğini gördüm bize hiç demedigi şeyler. İlgi istesem yok. Kilom var benim üzüldüm yedim çünkü inkar yok. Üzüldükce yedim iyice sistim. 5 gün ard arda kilom yüzünden ağlayarak softadan gonderdi beni. Artık hayvanlar dışında hiç bir insana acimiyorum biri ölse üzülemiyorum ama bir kopege kediye zarar gelsin kalbim acıyor. Ben artık ne yapmalıyım siz söyleyin lütfen?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Uzulme prenses senin cok iyi bir kalbin var kilolarla ilgili sorun olmaz gencsin hemen verebilirsin. Sen sevgiye muhtac kalmissin onuda kendini hayvanlara adayarak bastirmaya calismissin cunku insandan zarar gelir hayvanlardan gelmez onlara hayvan bile demeye dilim varmiyir cunku insanlardan daha akilli ve saygililar biraz daha sabret ben inaniyorum ki senin icinde cok guzel gunler yakinda prenses...

0|1
    0|0
    • Ay hepsini okuyamadim okudukça ağlayacak gibi oluyorum sağolsun düşüncen için ben anlayan birinin olması çok iyi geldi;:)

• Rica ederim sen gercekten zeki bur kuzsin jeske hepsi senin gibi dusunse bir kiz sadece evlendigi adama ait olmali ben ne yapayim baskasindan gelen bir kizi neyse kib iyi geceler prenses

En İyi Kız Görüşü

• Psikoyatriye gitmelisin canım . Bukadar bunaldiysan.. eminol cok rhaatliycaksn

0|0
    0|0
    • İstedim ama gondermwdiler para vermek istemidler :) Hatta guduler dalga gectiler annemler

• Malesef gülüyorlar annem yine ne saçmalık çıkardın diyor randevudan bahsedince

• Bu konuda kimseyi dinlemek zorunda degilsin. Sessiz ve habersiz git ama mutlaka git. Hatta doktora , annenlere hastane randevu lafini acinca gosterdikleri o ilginc ifadeleride anlat.. bu tedavinde yardimci olucak sana.. karar ver ve arkasinda dur. . her isin bir uzmanj vardir canım . Bu sekilde hic biryere varamiycaksn

Erkekler Ne Diyor 11

• Senden daha beter hayat yaşayanlar var, unutma.

Bence tamamen okuluna odaklan. Kariyer yapinca eli yuzu duzgun bir adam bulup ailenden uzaklaş

0|0
    0|0
    • Benim de düşüncem bu. Ama evlenmek istemiyorum. Diyorum ya insanlardan sogdum. Hatta ben onları üzmek istiyorum artik

• Hayir yanlis yapiyorsun.
      Bir kesim insandan aldigin olumsuz davranislar, seni diger insanlardan sogutmasin.

Tekrarliyorum; tamamen egitimine odaklan.
      Umursamamayi ilke edin kendine.
      İleride kariyer yapacagin gunleri hayal et. Emin ol daha mutlu gunlerin olacak

• okumadimki lala lahyo lulu

0|0
    0|0
  • ilk önce kendini topla kilolardan kurtul yaşın ilerliyor kendine bir hayat kuracaksın bakımlı güzel bir kadın olunca öz güveninde artar hayatını kurmaya başlarsın kimseye ihtiyacın olmaz üzme kendini

0|1
    0|0
    • Bunu da istiyorum ama olmuyor daha çok üzülüyorum daha çok yiyorum

• bunun önüne geçmelisin gerekirse doktora git bence güzel bir kız olmak hayata bir sıfır galip başlamak demek

• derdini açaçcak birini mi arıyon

0|0
    0|0
  • uzuldummmm

0|0
    0|0
  • Uvv kesin haklısın.

0|0
    0|0
  • Sabret hayvanlar sevgiyi anlar yakın durur o yüzden zararı olmaz

0|0
    0|0
  • En iyi dost İslamdır islama sarıl
    Dua et

0|0
    0|0
    • Ben allahın yanımda olduğuna o kadar eminim ki. Şükürler olsun bazen öyle anear oluyor ki binlerce kez sukrediyorum

• sana acil bir arkadaş lazım ben hazırım her gün anlatmalısın gününü bana..

0|0
    0|0
    • Aslında bir arkadasim var 13 yıllık hemde. Ama ona ne zaman dertlerimi açsam benimde dertlerim var bana anlatma dedi hep

• Gerçekten çok teşekkür ederim bunu okumak bile gözlerimi dolduruyor sanırım duygusal günümdeyim :/

• citten kendini boşlukta görme ben burdayım mesela

• Evlen

0|0
    0|0
  • Hiçbişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayvanlar insanlardan iyidir

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum üzüldüm ya yardım alma imkanın var mı