Daha önce böyle bir şey yaşamadım utancından okuldan gelir gelmez saatlerce ağladım?

Bugün bir tane çocuk sırama oturmuştu kalkmasını söylediğim için seni öyle bir skerimki ağlarsın dedi herkesin içinde ve herkes duydu hiçbirşey söyleyemedim kıpkırmızı olduğumu hissettim ve cidden ağladım geldiğimde, çok hassas bir insanım ben nasıl sağlam bir insan olacağım?

1|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Susmuşsun anlayana ama keşke ananı öyle ni yapmışlar dşyetdin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir twne çaksaydın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hazır cevap olucan sen öyle birşey yapamazsın ama yapmak için dizlerime kapanırsın ağlayarak bir tipine bak demen onun seviyesine uygun ergence ve yeterli olurdu ;)

0|0
    0|0
  • Boyler seyler yasaya yasaya saglamlasirsin. Uzulme onu da bir s. ken cikar yakinda

0|0
    0|0
  • Ah Ahhh... İnsanlık bazılarının kıymetini bilse zaten böyle sorunlar olmazdı, çevredekiler de çocuktan zaten hesap sorardı... Bencil ve şığ düşünceli yaşamın sonu... Çocuğu da kınıyorum

0|0
    0|0
  • 1. si liselimisin okulda yer tutuyosun o biraz saçma ayrıca o çocuga sağlam vurmadıysan gidip idareye sikayette bulunmadıysan Ağır embesilsin arkadasım kusura bakma veya sahte hesapsın :)

0|0
    0|0
  • serefsız doluuu

0|0
    0|0
  • Tokati yapistirsaydinn serefsize

0|0
    0|0
  • tokadı çakamadın mı ağzının ortasına?

0|0
    0|0
  • adres ver dalalım

0|0
    0|0
  • sirada otururken kafasina cantayla arkadan oyle bir vur ki bayilsin o. c

0|0
    0|0
  • utanması gereken sen değilsin ki o

0|0
    0|0
  • Üzülme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Terbiyesize bak hele ben olsam ananı yap git derim azıcık cesur ol bak ağlamaya değdi mi :/

0|0
    0|0
  • Buna alınıp unutamaman normal çocuğun densizliği

0|0
    0|0
  • Sinir oldum ya geçirseydin ya çantanı kafasına nasıl sakin olabiliyorsunuz siz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • bana da sevdiğim çocuk ben seni becermem bile demişti kaslfd

1|0
    0|0
  • ahahahahah kusurabakma ama çok komik :D Seni evlendiğinde düşünemiyorum düşünsene kocan onu sna diyicek sende ağıcksın filan:D

0|0
    0|0
  • yok artık şerefsize bak sen ya ağzının ortasına çakcan bir tane

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun.. Yarinda sen ona seni oyle mi giberim ki de. Odesin..

0|0
    0|0
  • Basacaktın tokadı.

0|0
    0|0
  • Tamamen pisligin tekiymis.

0|0
    0|0
  • deseydin ya babamın ananı sktiği gibi mi diye :D

0|0
    0|0
  • Her yer düşüncesiz kaba insanlarla dolu zamanla alışırsın hatta belki onlardan biri olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...