Bir hata yapıp tüylerimi kestim yardım?

Merhaba ark. lar , ben 11-12 yaşlarında bir hata yapıp bacak tüylerimi makineyle kestim. makine bodygroom denen bir aletti ama jilet gibi kesmişim gibi yaptı. daha 1 kez almama rağmen affetmedi sakal gibi 2li 3lü çıktı bacağımdaki tüyler. kıl oldu kısaca. sonra bende çok kötü duruyor diye ve sosyal aktiviteler yüzünden ( futbol yüzme ve okuldaki diğer şeyler + yaz ) yüzünden sürekli geçiştirmek için aldım. kadın bacağı gibi oluyordu ama birkaç gün sonra sakal gibi çıkıyordu. bayadır bunun sorununu çekiyorum kıl deyip geçiştirdim ama baya etkiliyor arkadaşlar. yazları işkence gibi geçiyor. dışarı çıkmak ayrı dert havuz deniz güneşlenme vs vs hiç hoşlanmıyorum kaşıntıyı saymadım bile.

bunlardan kurtulmak istiyorum yani normal olsun işte daha nasıl anlatıyım. tüy dökücü denedim ama adı üstünde TÜY dökücü benim bacağımdaki kılları alamadı bile. jiletle almıştım denize giderken 3 gün rahat götürdü yinede makine gibi sonradan uzadı işte. şuanda epilatör aldım son çare çünkü lazere gidemem öğrenciyim ve utanıyorum biraz da. herneyse epilatörler birkaç günde dayana dayana aldım. ama dizimin yukarı çok acı verici oldu aldıkça normalleşiyormuş diye okudum o yüzden alıyorum başka bir nedeni yok. nasıl bacak kıllarımı '' Normal '' yapabilirm?

Güncellemeler:
kestiğimin üstünden 6 sene falan geçti heralde bilmiyorum çözücem bu yaz inş.
Haziran a kadar çözmek istiyorum lütfen yardım

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş senin durum fena git bir cildiyeye çık

0|0
    0|0
  • Anne ne danıştın mı küçük kız bunları buraya yazıyorsun?

0|0
    0|0
  • @solinn

0|0
    0|0
Yükleniyor...