Benim gibi BJK'ye sinir olan var mı :/ ?

Neden BJK şampiyon olacak ya? :/
Fanatik değilim ama en nefret ettiğim takım da o yani. FB olsa bile üzülmem ama BJK olmasın yaa. :/

Sizce kimin hakkı şampiyonluk? BJK'ye sinir olan var mı? :/

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bizde sana sinir oluyoruz o nolcak :d

2|0
    0|0
    • İşte mesela ben bir takıma sinir olurum, siz kalkıp taraftara sinir olursunuz. Aradaki farka bak, olgunluğa bak... ;)

• (laf soktuğunu sandı hemde göz kırptı)

• Anla diye yaptık o smileyi, ki anlamayacağından da emindim. At gözlüğünüz var. Henüz sizin sevdiğinizi sevmeyenlere saygı duyabilecek kadar gunlaşamamışsınız. Yaştan da belli zaten. Şimdi sorumu terk et...

Erkekler Ne Diyor 28

• Valla yapcak bişey yok fenerliyim ama şampiyonluk isteyen takım bu kadar pozisyona girip atamıyorsa o golü yapacak birşey yok demektir hayırlı olsun bjknin şampiyonlugu. bjkde benimde haz etmediğim tek sorun fikret ormanın sacma sapan acıklamaları cocuk gibi ergen ergen acıklamaları var o yüzden bjkyi itici yapıyor hic yakışmıyor valla koca adama o sözler o olmasa sorun yok.

0|0
    0|0
  • off ya hayat ve sinir olunan şeye bak beşiktaş şampiyon olacak vay arkadaş alda sinir olma bırak da şampiyon olsunlar ne var bunda çarşı bile bir şey dünya da salla takma kafanı ben maç bile izlemem sadece şampiyon olanı trafik de giderken bayrak sallar la derim ki aha şu takım şampiyon olmuş bak böyle relaks

0|0
    0|0
  • Nedense ben de Fenere gıcık oluyorum. Onun dışında kim şampiyon olursa olsun.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kardeş takım dediniz sonra mali krize girdik para komıdının üstünde diye pankart açtınız komıdının üstündeki paraya muhtaç kaldınız rengarenk olmak bunu gerektirıyo sanırım EN KÖTÜ GÜN BUGÜNSE BUGÜNDE BEŞİKTAŞ şampiyonluk sizin olsun farketmez BIZE ŞEREFLİ İKİNCİLİKLERDE YETER çArşı bir ruhtur

#Vesselam
    https://youtu.be/z7ehsqituSs

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın hakkı tabi ki tartışmaya açık bir konu mu bu? Bu sezonun en iyi futbol oynayan takımı daha ne? Gol kralı bizde , asist kralı bizde daha sayayım mı sebeb? Ve neden sinir oluyosun?

2|0
    0|0
    • Takımın taraftarları atarlı falan. Bir tane uysal bir beşiktaşlı adam görmedim. Ondan biraz sinir oluyorum

• Konu uysallıksa buyur gel o bende var benim atar yapma sebebim takımıma laf etmendı :D

• Ben doğma büyüme beşiktaşlıyım benim ne atarımı gördün ki? Aksine şu an çok mutluyum takımım şampiyonluk yolunda çok güzel ilerliyor ☺️

• Galatasarylıyım ama şampiyonluk Beşiktaşın hakkı.
    Adamlar stadı olmadan ligin ilk haftaları her hafta farklı bir stadtaa maç oynayarak bu gün hâla liderse hakediyo demektir.

1|0
    0|0
  • beşiktaşın hakkı

1|0
    0|0
  • Lidere selam dur 😎

1|0
    0|0
  • Şimdi daha da sinirlendim..

0|0
    0|0
  • En büyük Fener :(

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın Tabii Ki

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe harici sinir oldugum bir takım yok

0|0
    0|0
  • Sst sakin ol gaysarayli arkadasim Beşiktaş derken besmele cekicen git 8 . lik 10 . luk icin mucadele et

1|0
    0|0
    • Beşiktaş kim köpek ki onun adından önce besmele çekeyim. Tövbe haşa Allah mı ettiniz bir takımı! İnsan ol!

• Ne var lan besmele çekmekte... sakin ol ve git akhisar konya monyayla yarsin Beşiktaş size 1 beden büyük gelir

• İnsan icadını ilahlaştırıp savunacak kadar adisiniz...

• Haddini bil, beşiktaşk i ağzına besmeleyle al

0|0
    0|0
  • canın yanmış..

0|0
    0|0
  • Hislerimiz karşılıklı merak etme

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın hakkı, hemde şüphesiz. (Beşiktaşlı değilim)

1|0
    0|0
  • Bjk den nefret mi ediyorsun :/ döverim kız seni :D

0|0
    0|0
  • Gs ya da bjk fenevi sevmem.

0|0
    0|0
  • BJK stat yapıldı o kadar 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Seve seve şampiyon olucaz kasmayın hiç kendinizi: )))

1|0
    0|0
  • Beşiktaş hakkı..

Beşiktaşlı değilim

1|0
    0|0
  • Sinir olun tabii hatta kendinizi yeyip bitirin :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama beşiktaşı severim...

0|0
    0|0
  • Sen hangi takimlisin ki

0|0
    0|0
    • Gsliyim ama dediğim gibi fanatik değilim

• Bende geseligim fb dende bjk dende nefret ederim ama bizim icin avantajli olan bjk nin sampiyon olmasi bizim takim malum olamayacaz bu sene sampiyon ama biz olamazsakta fenerde olsmasin bize en yakin o sampiyon olursa 4 yildizda gelir o yuzden mal bjk olsun

• kapak fotom sana gerekli cevabı verecek

0|0
    0|0
  • ağlayan bir fenerli gördüm sanki hem de fenerli olmadığını iddia eden fenerli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şampiyonluk için sevmedik zaten olmasa da olur.
    Nefret etmiyorum aksine aşığım
    En büyük aşk Beşiktaş'K❤

1|0
    0|0
    • Ya var ya bitiyorum şu en büyük naralarınıza. En büyük diye nitelendirdiğiniz şey bir kul icadı mı olmalı?

• Beşiktaş şampiyon olacak renkli her takım kuduracak bütün kiskananlara inat bagirin ulan SAMPİYON BEŞİKTAŞ OLACAK!! SALDIR KARTALIM.!!

2|2
    0|0
    • Ayy ne kudurduk ama var ya gözümüze uyku girmiyo bir bilsen tüm dertlerimiz bitti şu an tek derdimiz bjk :/

• Zeka kuramlarını bile bilmeyen bir adam bana zekadan mı bahsediyor? Sizin lys ye de az kaldı git ders çalış kafanı yorma. İki gün sonra burada kazanamadım diye ağladığında görürler kim zeki kim akıllı ;)

• helal kız , koyu beşiktaşlı :D

• Ya hepsi Türk takımı
    kasmayın bu kadar ne bu düşmanlık

0|0
    0|0
  • Ee olcaz tabi bu yilin en iyi oynayan takimi olsun okadarda demi😢

0|0
    0|0
  • Fenerbahce disinda hic bir takimi sevmem

0|0
    0|0
  • Fb sinir olan var

0|0
    0|0
  • Tek aşk Beşiktaş ulan. Çekemeyen anten taksın ;)

0|0
    0|0
  • satırlarca yazı yazardım da bir sey değişmeyecek

0|0
    0|0
  • Fb olsa bile mi? Tüüü

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...