Okumadan geçme. Lütfenokuyup cevap yazar mısınız?

Merhaba arkadaşlar amacım sizi korkutmak degil soruma yanıt bulmak. Az önce odamda çalışırken kapının camında siyah bir göz çatık kaşla bana baktığını gördüm. Bildigim sureleri okudum kayboldu. Okurken üzerime soğuk okyanus akıntıları dökülür gibi oldu. Bunları yazarken ağlıyorum cok korktum napabilirim. =( lütfen ciddi cevaplar verin

Güncellemeler:
Okumayı bıraktıgım an tekrar geliyor o göz =(

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Felak ve Nas surelerini oku.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir şey gerçekten olana kadar korkmana gerek yok. Zaten olmayacak merak etme. İşine gücüne devam et.

0|0
    0|0
  • çözümü belli "expecto patronum" diyeceksin derken en mutlu olduğun anılarını hatırlamaya çalış ama unutma anıların ne kadar güçlü olursa patronusun da o kadar güçlü olur. Ruh emicilerde işe yaradığını biliyoruz zaten. Sanırım çatık kaşlara da iyi gelir.

0|0
    0|0
  • aha ayvayı yedin xd

0|0
    0|0
  • Bende 10 yaşlarında Ak sakallı bir dede görürdüm O Zaman yüzüklerin efendisi daha çekilmemişti tabi oradaki adamıdı o Ben Allahım diyordu uyanıkmıyım Rüyadamayım hiç bir zaman anlamadım Kuran okuttu annem bir daha görmedim

0|0
    0|0
  • İnsanlar gibi yasayan varlıklarda var dünyada eskine donuk bir eksik birsey yapmış olabilirsin neden sen değil sadece sen değil yani herkesin basına gelir ve gelebilir hergün bazı şeyleri eksik yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Yanlizsan mutlaka birinin yanina git. Dua okumaya devam et. Ama yanliz kalma. Cokta korkma beyninin sana oynadigi oyunlar bunlar

0|0
    0|0
  • Ahahahaha :D Dalga geçmiyorum pardon, gülmekten yazamadım :D

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi

0|0
    0|0
  • Zekeriya beyazı arA sor. İstersen numarasını veririm

0|0
    0|0
  • olur bazen öyle şeyler.. sadece devamı gelmesin.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu saatte bu soruyu görmek zorunda mıyım 😡😯

0|0
    0|0
  • Halüsinasyon görmüş olabilirsin

0|1
    0|0
    • Halisunasyon olsa dua okuyunca gitmezdi

• Ya bilmiyorum insan beyni çok tuhaftır beyninin sana ufak bir oyunu olabilir diyerek geçiştiriyorum... (çünkü koca odada tek başımayım şu an )

• Yapmışsın yapacağını. Hala korkuyorsan dua okumaya devam et. Bir de, sevdiğin bir hocadan Kur'an dinle.

0|0
    0|0
  • Böyle durumda nas veya felak surelerini iki. Bu ayetler görünmez varlıkları kacirtir. kendini sıkıntı yapma evinizde ayriyeten HILYEYI şerif bulundurun. Yoksa o evde görünmeyen varlıklar olabilir

0|0
    0|0
  • ayetel kursi oku nett.

0|0
    0|0
  • Heryerdeler zaten

0|0
    0|0
  • Cinler ziyaretine gelmiş olabilir knks

0|0
    0|0
  • evde tek kalıyorum saol cidden :D