Sevdiğinin sesi insana özgüven verir mi :) ?

konuyu birazda sağlık konusuna çekeceğim :D farz edin ki birisi anksiyete hastası , sosyal fobi , panik atak veya özgüven eksikliği var vb. korkuları ve fobileri var diyelim. ve bir gün sevdiği insanın sesini duydu , onu çoğu kez görüyor , etkilendi , onun gülüşünden etkilendi , onun hakkında şeyler düşündü vb. kendini ona adadı sanki... onun olmasa bile onunla birlikteymiş gibi , her gününü o yanındaymış , onu tanırmışcasına yaşıyor diyelim. bu düşünce onun hastalığı yenmesini sağlar mı? veya ona özgüven verir mi? sevdiğim beyin pazartesi günü yaptığı konuşmadan sonra nedense korkularım olmadı , kendimi sakinleştirebiliyorum , korkmuyorum. ne olacaksa olsun diyorum. içimde hiçbir endişe , korku , panik yok bu hafta :D nedense bu durumuda sevdiğim kişiye bağladım.. çünkü onun konuşmasından , gülüşünden sonra bu özgüven geldi diye düşünüyorum. sizce sevdiğinin sesi insana özgüven verir mi :) ?

Güncellemeler:
guncel

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vermelii tabiki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevdiğinin her şeyi iyi gelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet verir. Çünkü o bütün sorunlarını değilde sadece onu düşünürsün. İçin huzur dolar, dertlerin umrunda bile olmaz. Mutluluktan için içine sığmaz.. e bunların neticesinde haliyle özgüven de gelir :)

1|0
    0|0
    • onu sevmek bir yandan mutluluk değilde üzüntü veriyor.. ama bir yandan da özgüvenimi bana geri kazandırdı.

• Bende de aynı şey olmuştu

• Huzur verir

1|0
    0|0
Yükleniyor...