Babamı kaybetmekten korkuyorum?

Herkese merhabalar. Sizden bir konu hakkında görüş almak istiyorum. Babam ailesini küçük yaşta kaybetmenin etkisi de olsa gerek ailesine, bize aşırı düşkün, bu zamana kadar bir kez bile bize ve anneme sesini yükseltmemiş ve karıncayı bile incitmeyen aşırı iyi niyetli ve yaşamayı seven bir adam. Bu zamana kadar babam kolay kolay iş hayatını bize yansıtmazdı ama son zamanlarda çok stresli olduğunu görüyoruz, geceleri uyumuyor günlerce yemek yiyemiyor hatta geçen gece acillik oldu halsiz düşüp. İşinde bu dönem bazı maddi sıkıntılar yaşıyor bunun farkındayız. Normalde yaşamayı çok seven biri olan babam bugün yemekteyken birden bugün işte yine o kadar bunaldım ki çocuklarım olmasa intihar ederdim diye düşündüm dedi ve annemle şok olduk. Tahminimce iştede bir çok kişiden tehdit alıyor ve babamdan hiç beklemediğimiz bir cümleyle karşılaşınca kafamı çok kurcalamaya başladı. Sizce ne yapmam gerek, babam kolay kolay psikolojik destek alacak biride değil bana bir fikir verin lütfen saatlerdir bunu düşünmekten kafayı yemek üzereyim :(

Güncellemeler:
lütfen bakabilir misiniz fikirlere ihtiyacım var :(
bir bakın lütfen :/

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Babaniza sevginizi daha cok gosterin

0|0
    0|0
    • teşekkürler mesela napmamızı önerirsiniz bir erkek olarak

• Mesela git durdukyere sev konuş baba seni cok seviyrm de. Senin gibi babam oldugu icin sansliyim de. Islerinin sikintili oldugunu biliyrm ama biz hep senin yanindayiz de. Erkeklerinde ihtiyaci vardir şevkate baba bike olsa

• mutlaka yapacağız bunu kardeşlerimle teşekkürler görüşünüz için

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcınız olsun. Kış geçer bahar gelir gönlünüzü ferah tutun

0|0
    0|0
    • teşekkürler amin inşallah :/

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkes ölücek bir gün önemli olan Ölümün nasıl ne şekilde ne zaman olduğu

0|0
    0|0
    • ölümün Allahtan gelmesine tabiki lafım yok ama babamı iş gibi dünyevi bir nedenden intihardan kaybetmek istemiyorum

• Seviyorsan sevdiğini belli et Gerisi olur veya olmaz o Allahın takdiri yapıcak bir şey yok

• peki teşekkürler

• slmm gecmsı olsun allah yardımcınız olsunn

0|0
    0|0
  • seninle konuşmaz mı, onunla konuşmayı dene

0|0
    0|0
    • konuşsam ne diyebilirim :( elimden bir şey gelmiyor iş konusunda maalesef

Kızlar Ne Diyor 1

• Babanla bu konuyu açık açık konuşsan ve her şeyi anlatmasını istesen kabul etmez mi

0|0
    0|0
    • işe yarar mı dersiniz bir faydam olur mu ki :(

• Elbette olur, sen onun hayattaki en sevdiği kişisin, senden çok kimsenin yararı olamaz ona

Yükleniyor...