Yolda parasını düşüren birini görseniz parayı sahibine verir misiniz ?

Son zamanlarda youtubede sürekli sosyal deney videoları izlemeye başladım ve çok hoşuma gidiyor. Yolda para düşüren bir adam var ve insanların tepkilerini ölçmek için yapılan bir oyun aslında bu... Bazıları parayı sahibine verirken bazıları cebine indiriyor😂😂😂😂 siz olsanız parayı sahibine verir misiniz _?

0|7
57|105

En İyi Erkek Görüşü

• Ben küçüktüm..
    Adamın biri dolmuşta cüzdanını düşürdü..
    Ben alıp "amca cüzdanınızı düşürdünüz!" dedim..

Adam birden reddetmeye başladı, benim değil felan..

Arkada duran bir adam "o benim cüzdanım!" dedi.. "Kaptan dolmuşu durdur! Kapıyı kilitle!" dedi..

Hemen cüzdanı açıp içine baktı.. 400 ₺ para yok.. O düşüren adamın üstünde çıktı..

Bir arbede oldu.. Dedem zor korudu beni..
    Adamı dolmuştan indirip sağlam bir dayak attılar.. Dolmuşçu dahil.. Sonra ekip gelip götürdüler.. 😉😎

#Vesselam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• videoda normal insanlar parayı cebe atarken, dilencinin parayı sahibine vermesi beni çok duygulandırmıştı
    insallah sahibi videodan sonra para yardımında bulunmuştur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 104

• Uyarırım Eğilsin Alsın.

0|2
    0|0
  • Uyarırım ama cüzdana dokunmam. Para çaldın diyebilir. Burası Türkiye

0|0
    0|0
  • Gerçek sahibi olduğuna inandıysam kesinlikle geri verirdim.

0|0
    0|0
  • Verirdim, ki defalarca cüzdan bulup sahiplerini bulup vermiş birisiyim.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle verırım neden dersen onun alınterı emegı olan para hem bu belkıde benım ıcın bır sınavdır

0|1
    0|0
  • Yakınd o deneyler bizdede başlar, izler. görürsün😊

0|0
    0|0
  • Elbette veririm.

0|1
    0|0
  • Açık olmak gerek ise başıma böyle şeyler gelmedi ve gelmesinde pek istemem o an ki durumda nefis uyup yanlış seyler yapabilirim. Bu konuyla farklı görünse bile aslında bire bir alakalı bir anım var arkadaşımın oturdu lüks site vardı onun yanına gitmiştim siteye girdim yukarı doğru yürümeye başladım yoldan neyse ilerde cafe vardı orda takılacaktık ben onun yanına giderken yol üstündeki merdivenlere doğru ilerledim ve birde ne görim merdivenin üçünçü basamagında para parada hani hatırı sayılır para baktım cevrede kimse yok parayı kaç ile göz arasında çepe attım sonra daha ilginç olanı sanki beni sınıyorlar gibi akşam oldu ayrılacaz kafede ayrıldık o kaldı ben çıktım merdiven leden inerken bu seferde önüme yine yerde para çıktı Onuda cepe attım yalan degil ama düşürenler yüzde yüz af etmiş anladım ki tertesi günler işlerim hep ters gitti o arkadaş ile aramız bozuldu hiç saçma sapan nedenle başka arkadaş ile kavga ettim yani kısacası paranın ahı tutmuş gibi her şey ters gitmeye başlamıştı

0|0
    0|0
    • Çok ilginç bir anı olmuş helal olmayan paradan hayır gelmez sözünü bir kere daha kanıtlamış bu olaylar

• Sahıbısına veririm iki kuruş için hakka giremem

0|1
    0|0
  • parayı alırsam kaderime sıkıntı işlemiş olacagımı iyi bildiğimden o parayı sahibine veririm.. bunu bir kaç kez yaptıgınızda zaten alkışlanacak bir alışkanlık kazanmış biri oluyorsunuz..

0|0
    0|0
  • parayı erkek düşürünce:ulan al şunu paranı düşürmüşün bir dahakine dikkatli ol
    parayı kadın düşürünce:afedersiniz bağyan paranızı düşürmüşsünüzde buyrun takdim edeyim bir dahakine umarım dikkatli olursunuz. . d

0|0
    0|0
  • Yok vermem :D

0|0
    0|0
  • Geçenlerde metrodan inince, önümde yürüyen adam 50 tl. düşürdü.
    Arkasından seslenip, parasını verdim.
    Kimsenin parasında gözüm yok.

0|0
    0|0
  • Geçenlerde otobüste çocuğun biri cüzdanını düşürdü. Aldım verdim. Başkasının parasında pulunda gözüm yok : )

0|1
    0|0
  • Yoo ona daha büyük bir iyilik yapıp kazık yemenin tadını öğretirim bir daha para düşürmez bu sayede.

0|0
    0|0
  • vermem desemde buyuk ihtimal verirdim.

0|0
    0|0
  • Evet veririm

0|1
    0|0
  • Bana ait olmayan bir parayı iade ederim gerekirse peşinden taksi ile giderim. Bilemezsin ekmek parasıdır , fatura yatıracaktır

0|1
    0|0
  • Her zaman sahibini uyarırım parayı düşürdü diye...

0|1
    0|0
  • para bulsam cebime atarım ama gözümün önünde düşüren adamın parasını cebe atmak bize yakışmaz veririm sahibine :D

0|1
    0|0
  • yerde 100 lira buldum geçen, çocuğun biri evine giriyordu, seslenip çağırdım evinizin önünde para buldum biri sorarsa verirsiniz dedim, aaaa benim param dedi aldı :D

0|0
    0|0
    • Hhahahahhaahhahahah vay çakal 😂😂

• ama çocuğun o anda elini cebine atıp benim param demesi 1 saniye bile sürmedi :D o yüzden inandım len ne şanslı veletsin dedim :))

• Ben veririm kesinlikle ya annesinin ilaç paralariysa

0|2
    0|0
  • Veririm.

0|1
    0|0
  • valla asla o parayı vermem :D

0|0
    0|0
  • Paranı düşürdün derim. Eğilip alamam öyle.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tabi ki evet..
    Paranın sahibi belli değilse de o parayla kuşlara buğday alırım..

0|0
    0|0
  • evet veririm bir gün 50 lira buldum sahibi falan yoktu yani kimseler yoktu parayı ihtiyacı olan birine verdim

0|1
    0|0
  • düşünmeden veririm..

0|1
    0|0
  • bir defa biri 10 tlsini düşürmüştü fazla diğil diye haber vermedim ama almadımda öylece yanından geçtim gittim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    74

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 56

Yükleniyor...