30 yıl sonra karşılaşıp birbirine aşık olan Anne-Oğul hakkında ne düşünüyorsunuz?

30 yıl sonra karşılaşıp birbirine aşık olan Anne-Oğul hakkında ne düşünüyorsunuz?
30 yıl sonra bir araya gelen anne ve oğul birbirlerine aşık oldular!
51 yaşındaki İngiltere doğumlu Kim West, daha 19 yaşındayken hamile kaldı. O dönemde California'da eğitim görüyordu ve bu plansız hamilelikten hiç ama hiç memnun değildi. Ben Ford adını verdiği bir çocuk dünyaya getirdi, ancak ona bakacak maddi ve manevi güce sahip olmadığı için, onu evlatlık verdi. Ardından da İngiltere'ye geri döndü.
Evlatlık verilen Ben Ford, 30 yaşına geldiğinde biyolojik ailesiyle tanışmak istedi ve araştırmalara başladı. Ardından annesi Kim West'e ulaştı. Ona bir mektup yazdı ve onunla tanışmak istediğini belirtti.
Büyük buluşma, 2014 yılında gerçekleşti; ancak bu, her ikisi için de oldukça sıradışıydı! Söylediklerine göre daha ilk görüşte birbirlerine karşı hissettikleri duygular, bir anne-oğul ilişkisinden çok daha fazlasıydı. Aralarındaki elektriklenme öylesine büyüktü ki, kutlama şampanyasını bitirdikten hemen sonra birlikte oldular.
O günden tam 3 gün sonra Ben, karısı Victoria'ya onu artık sevmediğini ve ayrılmak istediğini söyledi.
Bunu da şu cümleleriyle ona açıkladı:

"Seninle her birlikte olduğumda annemi hayal ediyorum, aksi takdirde bunu yapamıyorum!"
Ardından Ben, karısından boşandı ve yaklaşık iki yıldır annesiyle ilişkisi var.

Okuyunca ben şok :D

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende şok oldum şu an ama ensest ilişkiye karşıyım...

1|0
    0|0
    • İç mimar olarak çalışan Kim ise oğluyla yaşadığı ilişkiyi şöyle anlatıyor;

"Bu ensest değil, genetik cinsel cazibe! Biz bir elmanın iki yarısı gibiyiz, hep bir arada olmalıyız. İnsanların bizim iğrenç olduğumuzu söyleyeceğini biliyorum. Ancak bazen duygularımızı kontrol edemeyebiliriz. Aşk duygusuyla bir kez vurulduğunda, her şeyi geride bırakırsın ve onun için savaşırsın. Ben de bunu yapıyorum!"

Bunu demiş nasıl mideyse :D

• Ensest ilişkinin adı Genetik Cinsel Cazibe mi olmuş ikiside günah olmaması gerekn bir şey. Dünyada oğluna aşık olacak ne yaşayabilirsin ki?

Allah ıslah etsin...

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• çüşş

1|0
    0|0
    • Bende aynı tepkiyi verdim sdf

Yükleniyor...