Erkekler yardiminiza ihtiyacim var?

Egosu inanilmaz bir erkekle konusuyorum ki bu egoyu yaratanda kizlar. Ben fazla yuz vermiyorum hep o yaziyor, beni evine cagiriyo gitmiyorum ben oyle biri degilim diyorum seni seviyorum diyor hop bir bakiyorum o aksam baska kizlarla birlikte oluyor. Ne yapmaya calisiyor? Benimle konusmak istemiyorsan konusma yazmada demistim o da ne alakasi var seninle konusmak istemesem bastan soylerdim va seyler soyluyor. Nasil davranmam gerek?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• boyle dusun 10 tane favori yemek var sen onda birincisisin ya da boyle diyerek yataga atmak istiyor bska bise degil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devam et fazla konusma bence niyeti bozuk olabilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi mal sın desem kızarsın, e konuşma o zaman bebenin ne olduğu ne amaçta olduğu belli, sende gitcen evine galiba nazlanıyorsun

0|0
    0|0
  • bu seni de yatağa atmak istiyor ben söyleyim de gerisi sana kalmış işi bitince ya yüzüne bakmaz ya da bir süre senle devam eder bıkana kadar.(unutma ben bir erkeğim ve erkekleri senden iyi tanırım )

0|0
    0|0
  • Banan hariç hiçbir erkekten sana fayda gelemz zarar gelir mazaallah gazozuna ilaç korlar bende dahil ayük ol :D knk

0|0
    0|0
  • Seni de koleksiyonuna katmak istiyor

0|0
    0|0
  • Karaktersiz biri takma kafana

0|0
    0|0
  • Afedersin ama yavşağın önde gideniymiş bu da

0|0
    0|0
  • Ankara'ya getir melih baskanın egosundan verelim ona 😊😊